Treść opublikowana przez wiciu1919
-
1.8 T hałas w misce olejowej
Łancuch napędu pompy ??? Bo łańcuszek rozrządu jest nowy ,
-
1.8 T hałas w misce olejowej
Witam Trapi mnie jeszcze jeden problem z moim silnikiem a mianowicie ten dzwięk https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be Pod zdjęciu pasków bez zmian , ewiędtnie miska olejowa . Pompa ? łańcuszek Na tym filmie słychać podobny dzwięk https://www.youtube.com/watch?v=Sa0qmPwiVzI http://forum.vwgolf.pl/vi...?f=139&t=560536 autor wyjmował pompę mierzył , a smok był czysty. Jakie kroki z tym zrobić miska w dół czy zmierzyć ciśnienie i olać temat dzwięku Nie chce mi sie wierzyć ze to zapchany smok bo napinacz mi nie klekocze. pozdr
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Witam Czy jak wyjmujecie wałek to wyciskacie olej z popychaczy przed ponownym montażem ??
-
[B5 AFN] Zatarty kompresor
Witam Nie miałem paska klimy po kupnie auta więc założyłem włanczam a tu jaki chałas jak by miało maske wyrwac po chwili pisk paska i kompesor sie nie obraca tylko pasek sie ślizga pewna diagnoza to ze pompka umarła i teraz skąd wziąsc inna ceny nowej sa kosmiczne a chyba takich rzeczy sie naprawia Mam w golfie 3 sprawną spręzarke ale to straty silnik AAZ i pewnie nie bedzie pasowć Może ktoś ma na sprzedaż do 1.9 TDI AFN 98r pozdr
-
[ALL B5] Pompka centralnego zamka
Na PW poszedł adres
-
[ALL B5] Pompka centralnego zamka
Witam Z pompka to jeszcze sie wstrzymam bo czekam aż sprzedajacy przywieźie mi fakture i ma tez dac pompke ale wtyczke bym kupił jaka cena ???? pozdr
-
[ALL B5] Pompka centralnego zamka
Witam Kolory kabli -Gruby brązowy -gruby czerwony z czarnym paskiem -gruby czarny z białym paskiem -gruby czerwony z niebieskim paskiem -cienki brązowy z białym paskiem -cienki czarny z żółtym paskiem -cienki czarny z zielonym paskiem -cienki brązowy z białym paskiem dodaje z zdjęcie karteczki z wyposażeniem jest to audi Avant
-
[ALL B5] Pompka centralnego zamka
nie mam przycisków auto jest sprowadzone chyba bez pilota alarmu i bez immo Był bym bardzo wdzięczny odkupił bym ta kostke pozdr
-
[ALL B5] Pompka centralnego zamka
Witam Wyrwałem ładne Audi w dobrej cenie jedynym mankamentem jest to ze nie działa centralny zamek ponieważ nie ma pompki właściciel dał mi inna ale to jest stary typ z jednym wyjściem pneumatycznym jak by bylo tego mało ktoś uciął główna wtyczkę aby złaczyć dwa kable po to żeby działały el.szyby (są 4) łącznie uciętych jest 8 kabli nie wiem skąd taką wtyczkę wziąć i jak piny są podłączone. Obecnie też nie działa mi oświetlenie kabiny lampki pod nogami też nie Czy ma to wpływ też na klime??? Wogóle nie wiem jak dojść jaki dokładnie był tam typ pompki tak żeby wszystko działało może jakoś z vinu da sie odczytać??? pozdr
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie miłośników Audi