Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matibati2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez matibati2

  1. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema. Ma ktos moze fote jak jest przymocowany modul pamieci pod fotelem?
  2. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    thx mam Turzol podeslij mi tez.
  3. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Avus
  4. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  5. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podaj zasilanie sam się wykręci, nie ciągnij na siłę Dzieki, a jak go potem wlozyc z powrotem?
  6. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany jak zdjac ten silniczek fotela, podwazam i troszke schodzi ta mechaniczna czesc ale nie moge jej calkowicie zdjac.
  7. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam problem z instalacja kabla diagnostycznego. Dopasowany jest pod vcds 10.6 ale po zmianie kompa z Win 8 nie moge zainstalowac odpowiedniej wersji vcdsa. Podejrzewam ze starsze wersje nie hulaja pox x32. Mozna to jakos obejsc?
  8. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jozeczku rozebrales ta s4 z koszalina ?
  9. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie zartuj. Mam 10mm hr i sa z kolnierzem i otworem centrujacym takim samym. Widzialem tez 8mm z kolnierzem hr tylko pod mietka z ta sama srednica.
  10. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sa. Jedrex pokaz kolo.
  11. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sline? Mam nawet taki na sprzedaz.
  12. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie wklejony, wczepiany na takie dwa wypusty. Mozesz je zamienic sa takie same.
  13. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tylko kosztuja jak za zboze
  14. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Idzie
  15. Tak tez myslalem.
  16. Mial ktos doswiadczenie czy wejdzie jakas szesnastka na zaciski brembo pod 320 tarcze z q5? Wiem ze niskie et musi byc ale czy cos na to wejdzie nie koniecznie ori?
  17. Mial ktos doswiadczenie czy wejdzie jakas szesnastka na zaciski brembo pod 320 tarcze z q5? Wiem ze niskie et musi byc ale czy cos na to wejdzie nie koniecznie ori?
  18. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Domino sprzedaje fure?
  19. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Inna jest. Jak chcesz grill s4 w zderzaku sline musisz dociac grill z s4 pod ramke z sline
  20. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie ma roznicy
  21. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja bym pomalowal w czarny mat.Czarny mat odpada bo dokladka wogule nie będzie się odznaczac ...Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk I o to ho. Wszystkie sa w graficie albo szarym pofkladzie. Ale to Twoja decyxja.
  22. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja bym pomalowal w czarny mat.
  23. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przekrec w prawo i wysun w gore lub dol
  24. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam na przodzie 9 et 33 zobacz sobie u mnie w dziale. Tyl mialem kiedys 10 et 30 tu masz fotke jsk to wygladslo: Wczoraj chyba widzialem tą audi w WesołejNo way. Moze podobna. Te felgi dawno juz nie jezdza
  25. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam na przodzie 9 et 33 zobacz sobie u mnie w dziale. Tyl mialem kiedys 10 et 30 tu masz fotke jsk to wygladslo:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.