Treść opublikowana przez matibati2
-
B6 DIVISION
Siema. Ma ktos moze fote jak jest przymocowany modul pamieci pod fotelem?
-
B6 DIVISION
thx mam Turzol podeslij mi tez.
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Podaj zasilanie sam się wykręci, nie ciągnij na siłę Dzieki, a jak go potem wlozyc z powrotem?- B6 DIVISION
Pany jak zdjac ten silniczek fotela, podwazam i troszke schodzi ta mechaniczna czesc ale nie moge jej calkowicie zdjac.- B6 DIVISION
Mam problem z instalacja kabla diagnostycznego. Dopasowany jest pod vcds 10.6 ale po zmianie kompa z Win 8 nie moge zainstalowac odpowiedniej wersji vcdsa. Podejrzewam ze starsze wersje nie hulaja pox x32. Mozna to jakos obejsc?- B6 DIVISION
Jozeczku rozebrales ta s4 z koszalina ?- B6 DIVISION
Nie zartuj. Mam 10mm hr i sa z kolnierzem i otworem centrujacym takim samym. Widzialem tez 8mm z kolnierzem hr tylko pod mietka z ta sama srednica.- B6 DIVISION
Sa. Jedrex pokaz kolo.- B6 DIVISION
Sline? Mam nawet taki na sprzedaz.- B6 DIVISION
Nie wklejony, wczepiany na takie dwa wypusty. Mozesz je zamienic sa takie same.- B6 DIVISION
Tylko kosztuja jak za zboze- B6 DIVISION
- Heble Brembo 320 z q5
Tak tez myslalem.- Heble Brembo 320 z q5
Mial ktos doswiadczenie czy wejdzie jakas szesnastka na zaciski brembo pod 320 tarcze z q5? Wiem ze niskie et musi byc ale czy cos na to wejdzie nie koniecznie ori?- Felgi 16 pod heble Brembo 320
Mial ktos doswiadczenie czy wejdzie jakas szesnastka na zaciski brembo pod 320 tarcze z q5? Wiem ze niskie et musi byc ale czy cos na to wejdzie nie koniecznie ori?- B6 DIVISION
Domino sprzedaje fure?- B6 DIVISION
Inna jest. Jak chcesz grill s4 w zderzaku sline musisz dociac grill z s4 pod ramke z sline- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Ja bym pomalowal w czarny mat.Czarny mat odpada bo dokladka wogule nie będzie się odznaczac ...Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk I o to ho. Wszystkie sa w graficie albo szarym pofkladzie. Ale to Twoja decyxja.- B6 DIVISION
Ja bym pomalowal w czarny mat.- B6 DIVISION
Przekrec w prawo i wysun w gore lub dol- B6 DIVISION
Ja mam na przodzie 9 et 33 zobacz sobie u mnie w dziale. Tyl mialem kiedys 10 et 30 tu masz fotke jsk to wygladslo: Wczoraj chyba widzialem tą audi w WesołejNo way. Moze podobna. Te felgi dawno juz nie jezdza- B6 DIVISION
Ja mam na przodzie 9 et 33 zobacz sobie u mnie w dziale. Tyl mialem kiedys 10 et 30 tu masz fotke jsk to wygladslo: - B6 DIVISION