tom2600

• Paliwo

Osiągnięcia tom2600

Reputacja

1. Czy można jeszcze raz udostępnić zdjęcia, rozpiskę pinów sterownika poziomowania xenonów?
  2. Dziękuję Pany za wyczerpujące wypowiedzi. Właśnie dzisiaj się zabrałem za podłączenie kierownicy i wszystko działa wyśmienicie. Nawet nie musiałem przeprowadzać adaptacji bo miałem już coding 01002 A oto efekt:
  3. Na radiu mam taką nalepkę, czy ktoś może mi napisać czy dobrze zaznaczyłem do których kabli przy radiu muszę dolutować kable z przekaźnika?
  4. Kiere z poduchą już dawno mam Nie bardzo rozumiem tego zdania, do czego podłączyć ten Pin15 Pin 15 - Podświetlenie przycisków ( w momencie montażu concerta II ten sygnał nie jest wykorzystywany przez radio więc również wykorzystałem go do podłączenia przekaźnika) Odświeżam moje pytanie
  5. U mnie nie była kiera multi ori. Są wtyki w kolumnie kierowniczej (czarna z dwoma pinami i w żółtej jest dodany brakujący kabel). Natomiast nie mam przekaźnika pod kolumną kierowniczą ani wtyczki. Kupiłem przekaźnik 4B0907487C taki jak jest w opisie(już go mam), oraz podstawa przekaźnika multifunkcji o numerach 4A0 937 529 (już idzie pocztą).
  6. Czy kierownica będzie działać na radiu Concert II, bo niby wszystko mam podłączone w kierownicy a mimo wszystko nawet nie jest podświetlona o działaniu już nie wspomnę. Gdzie się znajduje przekaźnik multifunkcji?