tom2600

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tom2600

1. Czy można jeszcze raz udostępnić zdjęcia, rozpiskę pinów sterownika poziomowania xenonów?
  2. Dziękuję Pany za wyczerpujące wypowiedzi. Właśnie dzisiaj się zabrałem za podłączenie kierownicy i wszystko działa wyśmienicie. Nawet nie musiałem przeprowadzać adaptacji bo miałem już coding 01002 A oto efekt:
  3. Na radiu mam taką nalepkę, czy ktoś może mi napisać czy dobrze zaznaczyłem do których kabli przy radiu muszę dolutować kable z przekaźnika?
  4. Kiere z poduchą już dawno mam Nie bardzo rozumiem tego zdania, do czego podłączyć ten Pin15 Pin 15 - Podświetlenie przycisków ( w momencie montażu concerta II ten sygnał nie jest wykorzystywany przez radio więc również wykorzystałem go do podłączenia przekaźnika) Odświeżam moje pytanie
  5. U mnie nie była kiera multi ori. Są wtyki w kolumnie kierowniczej (czarna z dwoma pinami i w żółtej jest dodany brakujący kabel). Natomiast nie mam przekaźnika pod kolumną kierowniczą ani wtyczki. Kupiłem przekaźnik 4B0907487C taki jak jest w opisie(już go mam), oraz podstawa przekaźnika multifunkcji o numerach 4A0 937 529 (już idzie pocztą).
  6. Czy kierownica będzie działać na radiu Concert II, bo niby wszystko mam podłączone w kierownicy a mimo wszystko nawet nie jest podświetlona o działaniu już nie wspomnę. Gdzie się znajduje przekaźnik multifunkcji?