Treść opublikowana przez Gregi
-
[B6 AVF] Olej w układzie chłodzenia powietrza doładowania
Dzięki z info,ulżyło mi,teraz pomyślę żeby zwiększyć trochę koników w mojej stajni.
-
[B6 AVF] Olej w układzie chłodzenia powietrza doładowania
Witam, Ostatnio zdejmowałem przewód od intercoolera i znalazłem w nim śladowe ilości oleju,czy mam się martwić o turbinę?
-
[B6 AVF] Początek końca turbiny?
przekraczając 2200obr przy jezdzie silnik tak wchodzi na obroty,że słychac bzyczenie kokpitu,czyzby to była przyczyna turbiny?I jescze jedno,na wolnych obrotach silnik wydaje ledwo słyszalna nierowna prace,co powoduje małe nierówne wibracje ,mieliście cos takiego?i jak to wyleczyc
-
[B6 AVF] Problem z ESP
Witam, Dziś w czasie jazdy(po lekkim wdepnięciu)zapaliła mi sie kontrolka od ESP,i nie dała się wyłączyć.Po ponownym uruchomieniu wszystko było ok.tzn,włączałem i wyłączałem ESP.jaka mogła być przyczyna tego zjawiska.Zaznaczam,że nie zwinąłem asfaltu.
-
[B6 AVF] Czyszczenie pompowtrysków
Witam, Zastanawiałem się nad zakupem środka do czyszczenia pompowtrysków,znalazłem coś na necie ,preparat to liquli moly diesel spulung 2666,mam pytanie,czy ktoś go stosował i czy warto go użyć? Pozdr.
-
AUTO SERVICE DOJLIDY
Podpisuję się pod wypowiedziami kolegów,ostatnio wymieniałem u nich rozrząd w swojej A4,szybko i profesjonalnie,zostanę przy tym serwisie
-
[B6 AVF] Tarcze hamulcowe
:hi:Witam, Zastanawiam się nad zmianą tarczy hamulcowych ,i znalazłem w necie takie; http://www.moto.allegro.pl/item1063779720_tarcze_sport_nawiercane_a4_a6_superb_passat_b5.html Możecie mi doradzić cośna ten temat? Pozdro.
-
Znaczenie ET Felgi
Hey, Ja mam ori felgi audi 17" ,7,5" H2,ET 45,z oponami 235/45,jak chcesz kupić,to polecam .Foto są na stronie"zamienię,oddam" Pozdro
-
[B6 AVF] Filtry Knecht
Dzięki za info,następnym razem skrobnę do niego w sprawie części.
-
[B6 AVF] Filtry Knecht
Widać,ja dostałem bez zniżki , ale nie żałuję,bo i tak kupiłem taniej niż w sklepie.Następnym razem będę sępił bardziej
-
[B6 AVF] Filtry Knecht
Witam Klubowiczów, Chciałem sie podzielić z Wami informacją na temat Filtrów do naszych Złotek TDI.Wczoraj zakupiłem filtry przez allegro firmy Knecht,i dziś w południe już jezamontowałem.Kupiłem komplet tzn;paliwa 147D,powietrzaLX819,oleju OX143D,Kabiny LA93 za 192 zł. Na stronie Knecht wycodziło mi 250 zł .Moim zdaniem to najtańszy towar.Podaję link do tej strony. POZDRO! http://www.motoallegro.pl/show_item.php?item=1030783714&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Właśnie zakupilem sobie A4 i mam nadzieję,żedługo nią pojeżdżę :> [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]