Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gregi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gregi

  1. Jakiej firmy polecacie przewody elastyczne?
  2. Sprawdzałem po Vin 1LZ, to chyba dobre czy się mylę. W etka7 też mi te pokazało, a jak by co to które brać , opłaca się przepłacać? Sprawdzałem po Vin 1LZ, to chyba dobre czy się mylę. W etka7 też mi te pokazało, a jak by co to które brać , opłaca się przepłacać? Sorki , pokłony , ,palnąłem z pamięci 1LB , Masz rację, literówka mi się wkradła.T co byś polecał ,wziąć tańszy zestaw czy ten nawiercany, i może jeszcze jakieś info gdzie można by taniej kupić, w e-autoparts cena razem z klockami ferodo premier 536 prze 5% rabatem
  3. Witam,planuję wymienić tarcze i klocki na przód w A4 B6 AVF, znalazłem dwa rodzaje zimermana,dla mnie róznią się tylko cena ,może ktos pomoże, i jakie klocki do tego wziąć, zaznaczam że nie planuję zwiększać średnicy tarczy http://e-autoparts.pl/tarcza-hamulcowa-coat-p-1618204.html http://e-autoparts.pl/tarcza-hamulcowa-sport-brake-disc-coat-p-1618205.html
  4. Witam, Mam problem ze spryskiwaczem tylnej szyby ,pękł (prawdopodobnie przy zawiasie klapy) zalało mi troche tapicerki dachu.Czy ktos miał juz taki problem i jak go rozwiązał.Czy trzeba wymieniac przewód az do pompki ?
  5. Witam, Czy wył.świateł auto z a6 będzie pasował do a4 b6.Pytam,ponieważ na allegro jest dużo wył. od a6 i po rozsądnej cenie.
  6. Radzicie wybrać felgę 16/7j z et42 ,16/7j z et35 czy 16/7,5j z et45?
  7. Nie wiem jak w b5 ale ja kupiłem z et50 do b6 i okazało się ,że et50 są dedykowane do audi a3,u mnie sa schowane do środka ,jeździłem na nich rok i teraz chce kupić z et 42 et45 ewentualnie 35.Mam wrażenie ,że na zakrętach przy szybkiej jeździe lekko mnie wyzuca,myslę,że jest to spowodowane złym rozstawem kół. ---------- Post added at 20:33 ---------- Previous post was at 20:31 ---------- No i sprzedający pisze że ,są do a3
  8. Witam, Pisałem do kolesia o foto środka felgi, i podesłał szkoda ,że tylko jedno zdjęcie ---------- Post added at 18:14 ---------- Previous post was at 17:59 ---------- to jest foto http://imageshack.us/photo/my-images/820/obrazkix.jpg/ ---------- Post added at 18:22 ---------- Previous post was at 18:14 ---------- a te są innych felg ---------- Post added at 18:24 ---------- Previous post was at 18:22 ---------- moje pytanie to,czemu na tych drugich felgach są grawery na trzpieniu a na pierwszych ich nie ma,czyżby te pierwsze to podróby?
  9. Myslalem o czyms takim http://moto.allegro.pl/nowe-oryginalne-felgi-16-audi-a6-c6-2-0-tdi-i2223977232.html
  10. Wzór nie jest zbyt ciekawy
  11. Witam, Przyszły te felgi do mnie i porażka,grawery przetłoczone,nawet ktoś nawet szlifierka przy nich pracował,zadzwoniłem do sprzedajacego i zabrał je na szczescie kase przelał.A moze macie jakies propozycje ladnych felg 16 ,opony mam 205/55 i waham sie czy wziac 7j/,et35 czy 7,5j,et42
  12. wiem,ze sa to repliki ,ale mam nadzieje ,ze nie beda sie wyginac
  13. Witam, Mam zamiar kupić felgi,naczytałem się u was o chińszczyźnie ,więc proszę o ocenę tych. http://moto.allegro.pl/16-audi-s3-5x112-a3-a4-a6-sport-nowosc-i2204997473.html
  14. Witam, Jak w temacie,mam zamiar wymienić olej w skrzyni w mojej a4,czy ktos może wie ile oleju muszę zalać i czy zrobić to samemu czy lepiej dac do zakładu?
  15. Witam, mam pytanie odnośnie oleju w skrzyni manualnej,czy się go wymienia i przy jakim przebiegu,ponieważ po ostatnich mrozach ,rano nie mogłem wybić pierwszego biegu, i przekładnia chodziła póżniej z małym oporem
  16. Opony mam 205/55/16 ,to chyba 7,5J będą trochę za szerokie
  17. Witam, Mam pytanie odnośnie ET do mojej B6, w ETKA jest napisane że,do 16 felgi 7J et42 a do 7,5 J et45.Mam zamiar kupić 7.5 x 16" ET 35, i pytanie czy będą pasowały ,bo ostatnio jak kupowałem ,to nie zwróciłem uwagi na ET,i okazało się że kupiłem 7J ET50, i teraz przy większej prędkości na zakrętach mam uczucie jakby mnie wyrzucało(auto dziwnie buja).Pomóżcie
  18. Dobrze że,tylko 50 mnie skasował.Jak zrobię logi to wrzucę na forum.
  19. Mody były wgrane tylko na test,przejechałem się , i potem przywrócił do ustawień fabrycznych.A logów nie mam,nie chciało mu się wydrukować[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 22:26_________________________________________________W takim razie kolo który mnie hamował nie ma pojęcia o hamowaniu.
  20. Spanky,Gdybym zaczął hamować od 1200rpm , to by było więcej Nm (takie moje bezmyślne paplanie)Bo w twoim wykresie jest więcej Nm,z tego co słyszałem ,to ważniejsze są Nm niż km[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 21:54_________________________________________________Apropo logów,to byłem też dziś u Pawła z Autoserwis Dojlidy,sprawdzał na postoju i podczas jazdy i wszystko było oki.Nawet na chwilę wgrał mi program pod 160 ph.Przejechałem się, trchę było czuć róznicę i zastanawiam się nad zakupem ,powiedział mi 500 złociszy.
  21. A tak ogólnie t nada się pod małe mody?
  22. To znaczy że,cały wykres do kibla?
  23. Znalazłem kolesia w necie , na wykresie masz jego dane[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 21:08_________________________________________________A hamowanie było podczas jazdy(hamownia przenośna), i tak koszt tylko 50 zyli
  24. Moim zdaniem brakuje parę Nm ,ale myślę,że przy przebiegu 230tys.(mam nadzieję) jest ok.,Co wy na to? :gwizdanie: [br]Dopisany: 18 Maj 2011, 20:49_________________________________________________Tak było, bez kierowcy i pasażera 1550 kg.
  25. witam, Dziś sprawdzałem swój motor na hamowni przenośnej i prosiłbym o komentarz,czy wszystko jest oki, ;( http://img687.imageshack.us/img687/9227/audia4bialm94.jpg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.