Treść opublikowana przez Sławoj
-
Spociki Łódzkie
A tak z innej beczki
-
Spociki Łódzkie
Kąpielisko Ośrodek nad Stawem - Konstantynów Łódzki - Plaże i kąpieliska A to już działa ? Dobra opcja, na razie sami wedkarze tam przesiadująi troche grillowiczów , kąpieli nikt nie uskutecznia zbyt zimna woda........ chyba
-
Spociki Łódzkie
Ja posiadam jak cos to na PW
-
Spociki Łódzkie
tja pusciłem parę przelewów pot z czoła skapnął , podkręciłem klimę i pauza
-
Spociki Łódzkie
fszyscy zajęci rzucili się w wir pracy
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
hahaha no co ty 5 zdań? To mnie przerasta w obecnej chwili i pozostanę skromnisiem powiedzmy.Na spota ? Chętnie , lecz wasze terminy kolidują z moim harataniem w gałę no chyba że z prośbą o pomoc a jej nigdy za mało
-
Spociki Łódzkie
A i ofszem . A odezwał się gdyż poczuł śmiałośc i moc
-
Spociki Łódzkie
jeeest i niech będzie z nami
-
Spociki Łódzkie
ło ło powitać widzę że humor dopisuje ---------- Post dopisany at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany at 00:04 ---------- no widzę że Magda lubi ogarniać pod maską
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witojcie z piekny Suwalskich okolic .Stałem sie posiadaczem samochochodu z iglostadt