-
Osłony przegubu
Niedawno wymieniałem osłony,i co zauważyłem że smar wychodzi przez tą małą opaskę wymieniłem opaski na nowe i jest to samo ,osłona wysuwa się z tego jakby zatoczenia co może być przyczyną tego
-
Osadzanie emblematów tylniej klapy w Audi A4 B6
Tylko żyłka do odklejania,najpierw podgrzać lekko suszarką idzie jak po maśle sprawdzony sposób.
-
[B5 ADP] Tylna klapa A4 sedan
Muszę wymienic tylną klapę i zastanawiam się czybędzie pasowała od 1,9 bo mam taką na oku moje auto to1,6 sedan może ktoś zmieniał z góry dziękuję.
-
[B5 ADP] opłata oc
mam 23 lata i nie mam nikogo kto by miał zniżki,pierwszy samochód w rodzinie nikt nie miał i ne ma w rodzinie prawka,
-
[B5 ADP] opłata oc
wychodzi mi 1430 zł na rok
-
[B5 ADP] opłata oc
nie mam zniżek,a u mnie bym musiał bardzo dużo zapłacić gdzie indziej jest taniej
-
[ALL B5] ubezpieczenie w innym mieście
czy można zapłacić oc w innym mieście,jeżeli jest taniej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Audi A4 1,6.
malik 54
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta