Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ArturArtur20

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. nie ucieszylem sie zbytnio czytajac to ale i tak mozna praktycznie powiedziec ze silnik mialem za free wiec wyjdzie mnie tylko ta robocizna...a jezeli chodzi o turbine to bedzie nowa. Dzia z rady
  2. Witam. Mam problem ze swoim ake a wlasciwie silnik ten to juz historia ;( ale dostalem drugi silnik afb (wiem ze to jest starsza konstrukcja, ale jak za darmo to czemu nie Nie chce pytac o opinie bo i tak wiem ze jest ona nienajlepsza, tylko pytanie: jakie zmiany beda mnie czekaly? Czy ECU z AKE sobie poradzi z silnikiem AFB? No i jak sprawa synchronizacji pompy wtryskowej i reszty osprzetu???? Z gory dziekuje za odp.
  3. Pisze troche po czasie, ale u mnie okazalo sie ze byla to wina uszczelki przez ktora przechodzi linka do otwierania maski. Wpuszczalem tamtedy kabel wzmacniacza i niewystarczajaco dobrze zakleilem, a podczas deszczu zawsze tam sie zbiera woda bo jest minimalne wglebienie, no a z tamtad po wiazce kabli dostawala sie pod podbicie
  4. Witam, Niestety jestem zmuszony kupić drugi silnik 2.5 TDI V6 AKE i chciałbym uzyskać jakieś porady, na co zwracać uwagę przy takim zakupie?? Wiem o wadliwych wałkach rozrządu, ale jak mogą wyglądać te już dobrze zużyte??
  5. ja u siebie nieszczelnosc wybadalem w koncu i okazalo sie ze szlo kolo linki od otwierania maski (po prowadzeniu kabla do wzmacniacza zle zalozylem ta uszczelkie ;/), efekt byl taki ze jak podnioslem te cale podbicie spod fotela okazalo sie ze stoi tam ok 10 litrow wody . musialem wyjac te korki z podwozia zeby woda zleciala i suszyc 2 dni
  6. Wielkie dzieki za odpowiedz. Postaram sie nic nie zepsuc
  7. Witam. Czy ktos z klubowiczow wymienial albo wie jak wymontowac dysze spryskiwaczy przedniej szyby z maski, bo mi to cos nie wychodzi ;/ a nie chce tez nic popsuc
  8. wielkie dzia za odpowiedzi
  9. Mam pytanie dotyczące ilości oleju jaka powinienem kupić do wymiany. Czy 5L wystarczy ??
  10. ...wielkie dzia
  11. Drodzy klubowicze, jezeli juz popelnilem ten blad i kupilem lampy angel eyes firmy SONAR to jakie silniczki sterujace beda pasowaly, czy beda pasowaly od punto II?? bo przy tych orginalnych zdaje sie ze nie dosiegaja mi te smieszne bolce
  12. Wielkie dzieki za info o module barteka4, teraz juz kojarze gdzie jest :>
  13. a gdzie masz u siebie ten modul. Czy tak jak pisal dark; jest gdzies w okolicy bezpiecznikow?????????
  14. ...no tak, ale jezeli nawet produnci olei tak zalecaja wiec cos musi w tym byc. Nie wiem jak inni, ale ja sie wole do tego stosowac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.