-
[ALL] Swap uszkodzonego silnika 2.5 AKE na AFB
nie ucieszylem sie zbytnio czytajac to ale i tak mozna praktycznie powiedziec ze silnik mialem za free wiec wyjdzie mnie tylko ta robocizna...a jezeli chodzi o turbine to bedzie nowa. Dzia z rady
-
[ALL] Swap uszkodzonego silnika 2.5 AKE na AFB
Witam. Mam problem ze swoim ake a wlasciwie silnik ten to juz historia ;( ale dostalem drugi silnik afb (wiem ze to jest starsza konstrukcja, ale jak za darmo to czemu nie Nie chce pytac o opinie bo i tak wiem ze jest ona nienajlepsza, tylko pytanie: jakie zmiany beda mnie czekaly? Czy ECU z AKE sobie poradzi z silnikiem AFB? No i jak sprawa synchronizacji pompy wtryskowej i reszty osprzetu???? Z gory dziekuje za odp.
-
[B5 AFN] Dziwne miejsce w którym przedostaje się woda do kabiny (zdjęcie)
Pisze troche po czasie, ale u mnie okazalo sie ze byla to wina uszczelki przez ktora przechodzi linka do otwierania maski. Wpuszczalem tamtedy kabel wzmacniacza i niewystarczajaco dobrze zakleilem, a podczas deszczu zawsze tam sie zbiera woda bo jest minimalne wglebienie, no a z tamtad po wiazce kabli dostawala sie pod podbicie
-
Na co zwrócić uwagę kupując silnik 2.5 TDI V6 AKE
wielkie dzia za namiary
-
Na co zwrócić uwagę kupując silnik 2.5 TDI V6 AKE
Witam, Niestety jestem zmuszony kupić drugi silnik 2.5 TDI V6 AKE i chciałbym uzyskać jakieś porady, na co zwracać uwagę przy takim zakupie?? Wiem o wadliwych wałkach rozrządu, ale jak mogą wyglądać te już dobrze zużyte??
-
[B5 AFN] Dziwne miejsce w którym przedostaje się woda do kabiny (zdjęcie)
ja u siebie nieszczelnosc wybadalem w koncu i okazalo sie ze szlo kolo linki od otwierania maski (po prowadzeniu kabla do wzmacniacza zle zalozylem ta uszczelkie ;/), efekt byl taki ze jak podnioslem te cale podbicie spod fotela okazalo sie ze stoi tam ok 10 litrow wody . musialem wyjac te korki z podwozia zeby woda zleciala i suszyc 2 dni
-
[B5 ABC] Wymiana dysz spryskiwaczy szyby
Wielkie dzieki za odpowiedz. Postaram sie nic nie zepsuc
-
[B5 ABC] Wymiana dysz spryskiwaczy szyby
Witam. Czy ktos z klubowiczow wymienial albo wie jak wymontowac dysze spryskiwaczy przedniej szyby z maski, bo mi to cos nie wychodzi ;/ a nie chce tez nic popsuc
-
[B5 ABC] Ile oleju do 2.6 V6 ?
wielkie dzia za odpowiedzi
-
[B5 ABC] Ile oleju do 2.6 V6 ?
Mam pytanie dotyczące ilości oleju jaka powinienem kupić do wymiany. Czy 5L wystarczy ??
-
[B5 ABC] silniczki do Angel Eyes
...wielkie dzia
-
[B5 ABC] silniczki do Angel Eyes
Drodzy klubowicze, jezeli juz popelnilem ten blad i kupilem lampy angel eyes firmy SONAR to jakie silniczki sterujace beda pasowaly, czy beda pasowaly od punto II?? bo przy tych orginalnych zdaje sie ze nie dosiegaja mi te smieszne bolce
-
[B5 ABC] moduł centralnego zamka
Wielkie dzieki za info o module barteka4, teraz juz kojarze gdzie jest :>
-
[B5 ABC] moduł centralnego zamka
a gdzie masz u siebie ten modul. Czy tak jak pisal dark; jest gdzies w okolicy bezpiecznikow?????????
-
[B5 ADP] Biaława maź pod korkiem
...no tak, ale jezeli nawet produnci olei tak zalecaja wiec cos musi w tym byc. Nie wiem jak inni, ale ja sie wole do tego stosowac
ArturArtur20
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta