Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ArturArtur20

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ArturArtur20

  1. nie ucieszylem sie zbytnio czytajac to ale i tak mozna praktycznie powiedziec ze silnik mialem za free wiec wyjdzie mnie tylko ta robocizna...a jezeli chodzi o turbine to bedzie nowa. Dzia z rady
  2. Witam. Mam problem ze swoim ake a wlasciwie silnik ten to juz historia ;( ale dostalem drugi silnik afb (wiem ze to jest starsza konstrukcja, ale jak za darmo to czemu nie Nie chce pytac o opinie bo i tak wiem ze jest ona nienajlepsza, tylko pytanie: jakie zmiany beda mnie czekaly? Czy ECU z AKE sobie poradzi z silnikiem AFB? No i jak sprawa synchronizacji pompy wtryskowej i reszty osprzetu???? Z gory dziekuje za odp.
  3. Pisze troche po czasie, ale u mnie okazalo sie ze byla to wina uszczelki przez ktora przechodzi linka do otwierania maski. Wpuszczalem tamtedy kabel wzmacniacza i niewystarczajaco dobrze zakleilem, a podczas deszczu zawsze tam sie zbiera woda bo jest minimalne wglebienie, no a z tamtad po wiazce kabli dostawala sie pod podbicie
  4. Witam, Niestety jestem zmuszony kupić drugi silnik 2.5 TDI V6 AKE i chciałbym uzyskać jakieś porady, na co zwracać uwagę przy takim zakupie?? Wiem o wadliwych wałkach rozrządu, ale jak mogą wyglądać te już dobrze zużyte??
  5. ja u siebie nieszczelnosc wybadalem w koncu i okazalo sie ze szlo kolo linki od otwierania maski (po prowadzeniu kabla do wzmacniacza zle zalozylem ta uszczelkie ;/), efekt byl taki ze jak podnioslem te cale podbicie spod fotela okazalo sie ze stoi tam ok 10 litrow wody . musialem wyjac te korki z podwozia zeby woda zleciala i suszyc 2 dni
  6. Wielkie dzieki za odpowiedz. Postaram sie nic nie zepsuc
  7. Witam. Czy ktos z klubowiczow wymienial albo wie jak wymontowac dysze spryskiwaczy przedniej szyby z maski, bo mi to cos nie wychodzi ;/ a nie chce tez nic popsuc
  8. wielkie dzia za odpowiedzi
  9. Mam pytanie dotyczące ilości oleju jaka powinienem kupić do wymiany. Czy 5L wystarczy ??
  10. ...wielkie dzia
  11. Drodzy klubowicze, jezeli juz popelnilem ten blad i kupilem lampy angel eyes firmy SONAR to jakie silniczki sterujace beda pasowaly, czy beda pasowaly od punto II?? bo przy tych orginalnych zdaje sie ze nie dosiegaja mi te smieszne bolce
  12. Wielkie dzieki za info o module barteka4, teraz juz kojarze gdzie jest :>
  13. a gdzie masz u siebie ten modul. Czy tak jak pisal dark; jest gdzies w okolicy bezpiecznikow?????????
  14. ...no tak, ale jezeli nawet produnci olei tak zalecaja wiec cos musi w tym byc. Nie wiem jak inni, ale ja sie wole do tego stosowac
  15. Nie wiem czy moge jakos pomoc ale mi gosciu z warsztatu mowil ze baterie w pilocie powinno sie wymienic w ciagu 30 sekund a potem 3 razy nacisnac przycisk otwierajacy i raz zamykajacy, ale jeszcze tego nie probowalem
  16. ...kiedy wymienialem olej tego po raz pierwszy sie dowiedzialem, a poza tym pracuje na stacji benzynowej i dobierajac olej klientom (wedlug zalecen producenta) mam wlasnie tak to przedstawiac
  17. ...oki, wielkie dzia jutro bede szukal...Tak jeszcdze tylko na marginesie chcialem sie zapytac : do czego jest ten modul komfortu??
  18. Nie baw sie w jakies skrecanie i szukanie kabli jak inni radza tylko kup odrazu na allegro taka przejsciuwkie do aktywnych glosnikow co prawda troche ponad 50 zl ale sie oplaca. Ja jeszcze mialem taki problem ze po zakupie tego glosniki dalej nie dzilaly- okazalo sie ze jeden z kabli w spince laczacej, przed zlaczem ISO w mojej niunce byl niepotrzebny (nawiasem mowiac to nawet nie wiem do czego on jest, bo dopiero kiedy go odlaczylem zaczelo super grac). Z tego co pamietam to mial kolor chyba czerwony i spinka laczaca te dwa kable tez byla czerwona. Nie wiem czy to tylko u mnie tak bylo czy inni tez tak maja [br]Dopisany: 20 Luty 2008, 16:06 _________________________________________________... tak dokladniej to szukaj na allegro adaptera i bedzie ci cacy gralo
  19. (do roberta31) NIE MOZNA PRZESKAKIWAC Z GORSZEGO OLEJU NA LEPSZY (odwrotnie- tak), BO MOGA BYC POWAZNE PROBLEMY Z SILNIKIEM (STRACI SZCZELNOSC)!!! Gdy samochod jest nowy uzywamy oleju syntetycznego(5w40) po dluzszej eksploatacju ok.180000km - przechodzimy na polsyntetyk (10w40) a po jakims czasie gdy silnik jest juz mocno wyeksploatowany- olej mineralny (15w40)- powinien on uszczelnic troche silnik gdyz dzieki niemu wiazania pecznieja natomiast przy syntetyku sie rozpuszczaja... a co do tej mazi pod korkiem, to pewnie uszczelka pod glowica poszla (u kumpla to widzialem), ale zgadzam sie z poprzednikami ze powinienes obserwowac ilosc plynu chlodniczego
  20. ... dokladniej to kupilem takie cos : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=301756139
  21. ...nie orientuje sie jaka dokladnie on ma nazwe , ale sa to dwa piloty no i te pudelko z okablowaniem zwane modulem i dzieki temu mam otwierac znowu autko z pilota bo poprzednie piloty przetracilem ;(
  22. Witam. Mam ten sam problem ze swoim A4 ;( , z lewej strony na wycieraczce pasazera robi mi sie po kazdym deszczu bajoro, a na dodatek teraz kiedy zostaje nieraz na dworze, to zastaje lodowisko . Z otworu kolo nawiewu na nogi pasazera czasem wybieram strzykawka 2 litry wody. Nie jest to wina podwozia, bo woda sie zbiera rowniez gdy sie nie jezdzi, otwor od linki do otwierania maski zakleilem (mimo ze, z niego jakby leciala woda, to stalaby pod nogami kierowcy) . Zastanawiam sie, czy to mozliwe zeby lecialo mi tym tylnim nawiewem na nogi ?? Macie moze jakies sugestie co do mojego problemu ;(
  23. Mam maly problem dotyczacy centralnego . A mianowicie kupilem nowy moduł na allegro z pilotami tylko problem tkwi w tym ze nie wiem gdzie znalezc poprzedni modul ktory musze wymontowac . W okolicy pompki centralnego jakos go nie widze :/. Czy ktos moze wie gdzie go znalezc ????
  24. . . . dzieki za pomoc :oklaski:, ale okazalo sie ze dobrze podlaczony adapter z allegro rozwiazal problem :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.