Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

...Bartuś...

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ...Bartuś...

  1. Wiesz nie wiem czemu od razu tak naskoczyłeś na Mnie nie jestem jakimś handlarzem co ma anglika i chce zrobić z niego euro tylko jak bym to robił to przynajmniej do stanu idalnego nie oszczędzając na niczym pod warunkiem ze to się opłaca...Zresztą kto mówił o jakimś sprzedawaniu skoro ja jeszcze nie kupiłem nic...Poprzednie auto miałem 5lat i zmieniłem tylko ze wzgledu iż ponad 300km nie ma sensu w FWD... Dzięki Ziomek za pomoc...Także od jutro zaczynam poszukiwania autek...A powiedz mi jak z wiązką jest odpinam tą od 2.8 i podpinam 2.7??
  2. Panowie przepraszam że odświeżam,ale potrzebuję trochę informacji...Po sprzedaży doładowanej Hondy,postanowiłem zakupić Audi A4 B5 i zrobić w nim swap na 2.7Biturbo...Teraz moje pytania...Jakiego modelu szukać bo jedni polecają 2.8Quattro inny 1.8TQuattro...Co będzie potrzebne do takiego swapa(bo nie wiem czy nie warto kupić S4 anglika i przekładać graty lub kieronicę) zamiast kupować sam silnik + jakieś dodatkowe garty...Oczywiście do samochodu będą jakieś podstawowe mody porobione typu duży IC,wydech,strojenie...Czy jest różnica z którego roku jest silniki i modelu(A4/A6)....Przepraszam że tyle pytań ale dopiero 3dni temu zdecydowałem ze jednak Audi nie Subaru i próbuje całą wiedzę na temat Audi ogarnąć Ps.Dlaczego swap a nie S4 gotowe,bo jednak kupić gotowca to żadna frajda...
  3. Witam Wszystkich...Zalogowałem się na tym forum ponieważ mam zamiar kupić Audi A4 B5 i zrobić w nim jakiś fajny swap np.2.7BIT lub 4.2V8 to się jeszcze okażę Do tej pory byłem użytkownikiem tylko japońskich samochodów 200sx S13 i Civic VTI Turbo :> dlatego w dziedzinie audi raczkuje,może poza silnikiem 1.8T bo tam jakaś wiedzę już mam...Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.