Treść opublikowana przez Jeffrey
-
[B6 ASN] Sinik bierze dużo oleju
Witam Panowie a więc tak auto nie kopci na niebiesko nie smierdxzi przepalonym olejem jest troche cisniete bo jak inaczej :> mysle ze wciaga 1litr oleju 5w30 na 1000km przebieg 218000km czy te v6-stki tak maja czy troche za duzo i moze zmienic na pósyntetyk co radzicie?? dzieki Pozdrawiam
-
[B6 ASN] Delkatne szarpniecja podczas jazdy
Witam A wiec tak Panowie podczas ruszania jest wszystko ok ale jak juz naprzyklad zmieniam na 2 bieg puszczam sprzeglo delikatnie przyspieszam to tak 3 sekundu po puszczeniu pedalu sprzegla wciskajac delikatnie gaz jest małe szarpniecje dzieje sie tak tylko przy delikatnym przyspieszani na wszystkich biegach co to moze byc wedlug Was autko jest w quattro czy macie tez takie objawy?
-
[B6 ASN] Silnik chodził na 4 gary
Mam 217tyś i bylo wlane 5w 30 ale mechanior zalecil 5w 40
-
[B6 ASN] Silnik chodził na 4 gary
A własnie jaki olej lejesz do swojego ASN z tego co wyczytalem ostatnio u mnie byl lany 504.00 co ty na to??
-
[B6 ASN] Silnik chodził na 4 gary
Jestes boski nalezy Ci sie wódka :> dzieki za odpowiedzi moze kiedys na zlocie sie napijemy pozdrawiam
-
[B6 ASN] Silnik chodził na 4 gary
Dzieki kolego a wiesz moze ile kosztuje taka impreza z przegubami? i czy koniecznie trzeba to odrazu wymienic?[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 09:09_________________________________________________Aaa kolego ale ty mi zaproponowales swiece do instalacji LPG ktorej nie mam moze sa jakies inne
-
[B6 ASN] Silnik chodził na 4 gary
Był podpiety i pokazalo najprawdopobobniej cewke na 2 i 5 cylindrze jednak nie bylo to tak doslownie napisane Pozdro
-
[B6 ASN] Ciężko wchodzą biegi
Witam jako ze zakupilem 1 Audi a4 b6 3.0 v6 wiec tak wsteczny wchodzi dosc trudno jak reszta biegów poprostu jest precyzyjna ale trezba wlozyc w nia troche siły czy to normalne mam skrzynie 6-biegową nap quattro pozdrawiam
-
[B6 ASN] Silnik chodził na 4 gary
Witam Panowie sytuacja zdarzyla mi sie podczas powrotu kiedy kupilem swoje nowe cacko usterka wydarzyla mi sie podczas szybkiej jazdy wiadomo chcailem zobaczyc na ca ją stac :> zapalil sie check engine i samochod po zatrzyumaniu palil nie rowno na 4 gary nie chodzil 2 i 5 poczekalem 30 minut odpalam a tu wszystko ok i jest tak do tej pory mechanior mowi ze najprawdopodniej cewki co wy o tym sadzicie po tym wszystkim mam jeszce taki obiaw ze np jade na 2 biegu dodaje delikatnie gazu to autko przyspiesza ale wystepuje tak 1sekundowe delikatne szarpniecie co to moze byc wg Was prosze o pomoc chcialbym usunac usterke. Pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich forumowiczów mam na imię Wojtek pochodzę z Częstochowy od 2 dni jestem szczesliwym posiadaczem mojego 1-go Audi [A4 b6 3.0 v6 220hp] musze powiedziec ze narazie jestem pod wrazeniem nowego auta :>