Treść opublikowana przez black.devil
-
Problem z ksenonami
Witam, Mam problem z samopoziomowaniem się ksenonów. Mianowicie przy skrecaniu w prawo świecą na maxa w górę, a jak skręcam w lewo świecą na maxa w dół. Czy może ktoś spotkał się z czymś takim?Co może być przyczyną?
-
Jaka antena do CB radia (wybór miejsca).
Witam jako,że znalazłam tylko temat wybór miejsca na radio CB a pytanie moje tyczy się anteny zakładam temat. A tak konkretnie to jakie macie anteny, bo z tego co wiem to radio nie ma takiego znaczenia przy dobrym odbiorze jak antena. Jaką kupić i gdzie ją najlepiej ulokować na B8 ?? Może macie jakieś propozycje (allegro,fotki itp. ) Pozdrawiam Marlena
-
Filtr cząstek stałych!
A co myślisz o czymś takim. AUDI A4 B8 2.0 TDI FILTR CZĄSTEK STAŁYCH DPF 24H! (4331232406) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Oczywiście oryginalny zostawię - oddanie zużytego celem rabatu nie wchodzi w grę. W razie gdyby ten nie pohulał - to wyjście takie brać oryginał i chemia, podobno się sprawdza. A czas mnie troszkę nagli
-
Filtr cząstek stałych!
Witam wszystkich. Napiszę krótko i na temat. Autko zawiodło, stoi od prawie 2 tygodni. Padł filtr cząstek stałych, auto jest na trybie awaryjnym i nie potrafią nic z tym zrobić nawet a ASO Audi. Zaproponowali mi nowy filtr za 1500 € - cena w euro gdyż jestem za granicą. Usunięcie przez polskiego mechanika 500-600 € (no i nie mam pewności,że zrobi to fachowo, a nie jak Pseudo zagraniczny "fachowiec" ) A teraz szybkie pytanie. Ma ktoś namiary na sklep w Polsce, który będzie posiadał na stanie taki filtr. Gdzie można liczyć na szybką wysyłkę, nie koniecznie za granicę - transport najwyżej bym sobie załatwiła. Proszę o jakieś namiary z góry dzięki. Jestem zdesperowana bo za 1,5 tygodnia wakacje i trasa do PL. kody: 8K0131703F 8K0131765F
-
Kontrolki świecą i migają.
Witam drogich kolegów. Aby nie zanudzać przejdę od razu do konkretów: - od 3 dni zauważyłam, że raz po raz migała mi kontrolka "check engine" - a dziś podczas drogi powrotnej z pracy świeciła cały czas. - w ciagu ostatnich 2 dni zauważyłam może ( 3-4 krotne mignięcie podczas jazdy) kontrolki od świec żarowych (ta sprężynka ). Moje pytanie czy jedno z drugim ma coś wspólnego i czego to mogą być objawy . Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam Nie wiem czy dobrze podczepiłam temat, jak nie proszę o przeniesienie.
-
Do białego AUDI
Witam. Jakie preparaty polecacie do kosmetyki lakieru białego. Głównie chodzi mi o: - jakieś preparat do owadów, które zostawiają straszne plamy na zderzaku - preparat do odtłuszczania lakieru (w przypadku,gdy zostaną np.tłuste odciski palców po mechanikach) - coś co troszkę uratuje element, na którym lakier został potraktowany (może nieostrożną pracą szlifierką tuz obok auta). Tzn. mnóstwo czarnych malutkich kropek (widocznych jedyne z bardzo bliska), które powoli zamieniają się z kolor rdzawy. Proszę o pomoc. Mogą od razu być linki do allegro Z góry dzięki za porady!
-
[ALL B8] Moja kolejna A4 :)
Kółka nowe są. Dołączyłam fote. Może niebawem wybiorę się w jakiś przyzwoity plener i wrzucę foto po całości
-
Czujnik poziomu płynu do spryskiwaczy.
Płyn do spryskiwaczy jest na full, używam go normalnie. Jednak czujnik widzi minimum i nie daje już płynu na xenon.
-
Czujnik poziomu płynu do spryskiwaczy.
Nie podpinałam. Jestem aktualnie za granicą. Niebawem jadę na urlop do PL ale są sprawy, których nie da się ogarnąć w kilka dni a jeszcze nurtuje mnie sprawa nawigacji bo nie mam języka polskiego
-
Czujnik poziomu płynu do spryskiwaczy.
Witam. W momencie kupowania samochodu świeciła się kontrolka od niskiego poziomu płynu do spryskiwaczy. Jak to z reguły bywa nie drążyłam tematu,bo uznałam,ze go po prostu brakuje. Po przyjeździe do domu i uzupełnieniu płynu nadal świeci. Autko mam od miesiąca i w tym czasie "zdarzyło się" może 4 razy, że czujnik zgasł i było ok. Po czym po zgaszeniu silniki i ponownym odpaleniu lub też w trakcie jazdy znów się zapalał,że należy dolać płynu. I teraz moje pytanie - co jest tego powodem?? Czy muszę wymienić czujnik w zbiorniczku czy problem leży gdzie indziej, skoro czasem trybi,że jest OK?? Proszę o pomoc. Pozdrawiam P.S - jeśli temat umieściłam w złym dziale, proszę o przeniesienie.
-
b8 sedan woda w tylnych lampach
Niedawno założyłam nowy temat odnośnie tego czy orientuje się ktoś jakie modele czy też roczniki w Audi nie wychodziły w ocynku bo dziwne te korozje a coraz częściej spotykane. Czy może to świadczyć moze o tym,że ktoś miał jakiś dzwon i wymieniony element na nieoryginalny
-
Pytanie o ocynk nadwozia
Panowie, czy któryś z Was orientuje się, które roczniki bądź modele Audi nie wyszły w ocynku? Tzn jest opcja na korozję . Pozdro
-
[ALL B8] Moja kolejna A4 :)
Witam. Jako,że wstąpiłam do klubu mając Audi A4 B6 i nie pochwaliłam się swoim czarnym diabłem postanowiłam to zmienić i pochwalę się kolejnym . Od 4 tygodni jestem szczęśliwą nabywczynią białej Audi A4 B8 rok 2008 2.0 TDI 143KM. Jeśli chodzi o wyposażenie to: - bixenon z ledami do jazdy dziennej - halogeny (wiadomo - ale piszę bo inni też się tym chwalą) - półskóra ( skóra + alkantara czarna) - kierownica multifunkcyjna - 6 biegowa manualna skrzynia biegów - ABS - ESP - Airbag ( nie policzyłam ile) - grzane fotele - musiały być jako nieodłączna część wyposażenia jak dla mnie - podłokietnik przód i tył - radio (cd/mp3) - cyfrowy odbiór stacji radiowych - nawigacja MMI 2G (duży kolorowy wyświetlacz) niestety w języku angielskim na chwilę obecną ale trzeba nad tym popracować - czujniki parkowania - komputer pokładowy z asystentem zmiany biegów - tempomat - klimatyzacja - elektryczne szyby x4 - elektryczne lusterka - alusy niestety 16" zima - przygotowany do telefonu komórkowego z systemem głośnomówiacym Więcej rzeczy nie pamietam i nie będe bez sensu wymieniać, bo może są ale nie każdy podnieca się tym,ze auto ma np. bagażnik otwierany z pilota . Dotychczas wprowadzone zmiany: - Ściemnione szyby Planowane zmiany wkrótce: - Zakup welurowych dywaników (już zakupione na allegro - czekają na wymianę) - ZROBIONE - Zakup nowych opon i feli na lato 18" - ZROBIONE - Programik na jakieś 170KM Poniżej kilka fotek: A oto mój nowy komplecik na lato. Jeśli coś się komuś nie podoba to sorry,ale zdjęcia nie są najlepszej jakości, po jakimś retuszu. Choć nie powiem mały retusz, błysk lakieru, dobre tło, podświetlenie i jakiś mega fotograf i wychodzi ekspozycja prawie jak z salonu . Co jak co, mnie się podoba. Dzięki za uwagę i mam nadzieję,że z szacunkiem zostanę przyjęta do grona właścicieli B8 . Pozdrawiam
-
Jaki rozmiar felg ??
No w końcu jakaś konkretna odpowiedź . Tylko ta szerokość 245 . No ale kolegów należy słuchać. A Ty jakie masz??
-
Jaki rozmiar felg ??
No nie wiem właśnie,bo cal to cal. Czy przejdziemy z 18 na 19 czy z 17 na 18 różnica musi być jakas napewno. Tylko teraz pytanie od,którego cala tracimy komfort . Bo wiadomo im większe tym ładniejsze
-
Jaki rozmiar felg ??
Witam,jak w temacie - jaki rozmiarek felg polecacie? Waham się między 17" a 18". Czy możliwe by na 18" autko straciło na komforcie jazdy ??
-
Jaki komplecik Felgi i opony polecacie.
Witam. Muszę kupić do swojego autka opony jak i nowe felgi, bo na aktualne (zima) głównie fela - nie da się patrzeć. Co pasuje,rzuca sie w oczy i podkreśla wizerunek? Czekam na jakieś propozycje i linki. A może sami macie jakąs dobra felge, która robi wrażenie? Zaznaczę,ze interesuje mnie 18'' ... bo 19 to chyba już jazda zrobi się męcząca. Moje autko . Pozdro
-
Koło zapasowe ??
Właśnie mam na akumuatorze taka oslonę i musiałabym sprawdzić ile jest miejsca we wnęce czy ta dojazdówka wejdzie
-
Koło zapasowe ??
Witam. Czy Wasze Audi A4 B8 mają zapas w bagażniku ?? Moje zamiast tego ma tam akumulator i coś ... help ?!!
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Dzięki kolego :good:
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Ile potrzeba i jaki olej lejecie do Audi A4 B8 2.0TDI ?
-
Kolor Waszej OOOO
W sumie to autko w dobrym wypasie i cenie zawsze można przemalować - jak już by było różowe. Ja jednak nie potrafię zrozumięc jak ten sam samochód w różnych kolorach może się podobać lub nie i tu kolor bierze górę.
-
Kolor Waszej OOOO
Witam wszystkich. Temat może banalny,ale jakże myślę ważny dla użytkowników tejże prestiżowej marki samochodów. A więc konkretne pytanie. Czy przy zakupie samochodu najpierw kierujecie się kolorem, a potem cena,wyposażenie itd czy w allegro ustawiacie zupełnie inne kategorie?? A może to jest tak,że nie macie wymarzonego koloru i wychodzicie z założenie,że "do każdego się idzie przyzwyczaić" ?? Jak to z Wami jest, czy tylko moja pozycja jest taka wybredna bo jestem kobietą
-
Oklejanie auta folia-Np.czarny mat
Zapewne i na taką stylizację znajdzie się chętny.
-
Trzeszczy podłokietnik
Mi trzeszczy podłokietnik a do tego chyba zaczęły wszystkie plastiki w okolicach hamulca ręcznego. Wkurza to strasznie