Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kepeks

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kepeks

  1. kepeks odpowiedział(a) na kepeks temat w 1.9TDI
    Ok sorry to ja się pomyliłem
  2. kepeks odpowiedział(a) na kepeks temat w 1.9TDI
    Wyczytałem na forum z wykresów że jest 310NM
  3. kepeks odpowiedział(a) na kepeks temat w 1.9TDI
    Dokładnie przyczyn może być wiele a jakiś typowych objawów nie widać usterki żeby mieć punkt zaczepki mój kolega ma audi a6 -2004r 1.9TDI 131KM różnica jest spora tzn lepiej się rozpędza no i wkręca na obroty. sprawdzałem auto pod komputerem i błędów jakiś niema śladowych
  4. kepeks odpowiedział(a) na kepeks temat w 1.9TDI
    Tą opcje że mam inny silnik wykluczam w dowodzie w papierach wszystko się zgadza 96KW i we wklejce, do serwisu udam się w ostateczności na razie szukam tutaj pomocy
  5. kepeks odpowiedział(a) na kepeks temat w 1.9TDI
    Oczywiście że sprawdzałem wszystko się zgadza AWX 96KW tylko coś mułowaty mam spore pojecie o samochodach no ale nie miałem porównania wcześniej co do jazdy takim autem i teraz mam problem
  6. kepeks opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Jestem tu po raz pierwszy na forum zakupiłem nie dawno Audi A4 AWX 131KM 2001r- po paru tygodniach od zakupu dostrzegłem że moje audi jest jakieś mułowate pojechałem do kolegi na hamownie i potwierdziłem swoje obawy wyszło że zamiast 131KM mam 110KM i 280NM a powinno być 310NM z tego co wyczytałem na forum, co dziwne auto nie kopci układ dolotowy jest szczelny olej z silnika nie ginie wiec kompresja jest chyba ok może ktoś z was miał podobny problem ?? ?? może to katalizator czy układ zaworków pod cisnieniowych przepływomierz sprawdzałem na testerze u znajomego elektronika samochodowego i wyszedł ok ale nie mam 100% bo to jakieś made in china bo nic na nim nie pisze Pomocy
  7. Witam wszystkich zwolenników AUDI A4 :> Mam problem ze swoim autem mianowicie brakuje mi trochę koni w moim Audi :/ Mam nadzieje że ktoś mi tu pomoże

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.