Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] BRAK MOCY


kepeks

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu po raz pierwszy na forum zakupiłem nie dawno Audi A4 AWX 131KM 2001r- po paru tygodniach od zakupu dostrzegłem że moje audi jest jakieś mułowate pojechałem do kolegi na hamownie i potwierdziłem swoje obawy wyszło że zamiast 131KM mam 110KM :kwasny: i 280NM a powinno być 310NM z tego co wyczytałem na forum, co dziwne auto nie kopci układ dolotowy jest szczelny olej z silnika nie ginie wiec kompresja jest chyba ok może ktoś z was miał podobny problem ?? ?? może to katalizator czy układ zaworków pod cisnieniowych przepływomierz sprawdzałem na testerze u znajomego elektronika samochodowego i wyszedł ok ale nie mam 100% bo to jakieś made in china bo nic na nim nie pisze :kwasny: Pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem że sprzedawcy często oszukują ( szczególnie 1.9TDI ) i celowo podają zawyżone moce silników. Sprawdzałeś kod silnika na naklejce w kole zapasowym ?? A najpewniej to numer VIN i jazda do serwisu, powinni powiedzieć jaki tam jest konkretnie silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie przyczyn może być wiele a jakiś typowych objawów nie widać usterki żeby mieć punkt zaczepki mój kolega ma audi a6 -2004r 1.9TDI 131KM różnica jest spora tzn lepiej się rozpędza no i wkręca na obroty. sprawdzałem auto pod komputerem i błędów jakiś niema śladowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu po raz pierwszy na forum zakupiłem nie dawno Audi A4 AWX 131KM 2001r- po paru tygodniach od zakupu dostrzegłem że moje audi jest jakieś mułowate pojechałem do kolegi na hamownie i potwierdziłem swoje obawy wyszło że zamiast 131KM mam 110KM :kwasny: i 280NM a powinno być 310NM z tego co wyczytałem na forum, co dziwne auto nie kopci układ dolotowy jest szczelny olej z silnika nie ginie wiec kompresja jest chyba ok może ktoś z was miał podobny problem ?? ?? może to katalizator czy układ zaworków pod cisnieniowych przepływomierz sprawdzałem na testerze u znajomego elektronika samochodowego i wyszedł ok ale nie mam 100% bo to jakieś made in china bo nic na nim nie pisze :kwasny: Pomocy

zrob komplet logow dynamicznych , na nich usterka powinna sie ujawnic ... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...