Queyas

O Queyas

Osiągnięcia Queyas

Reputacja

1. Dzięki wielkie. Mój problem polegał na tym ze najpierw chciałem wybrać jakiś tryb (MODE) a potem użyć przycisków +/-. Jeszcze jedno pytanie. Skąd można pobrac/kupić taką instrukcję obsługi ? Moja jest cała po niemiecku a w dodatku nie było tych obrazków. Pozdrawiam
  2. Witam, Odebrałem dziś auto z warsztatu po wymianie paska rozrzadu i widzę że moje zegary sa inaczej podświetlone. Od razu zgłosiłem to w warstacie. Powiedzieli mi że to sie gdzieś ustawia, ale nie wiedzieli gdzie. Opiszę co i jak. Gdy mam odpalone auto i otwarte drzwi, wszystko podświetla się dobrze, gdy zamykam drzwi po chwili wszysko lekko przygasa. Zachowanie powtarza się podczas wykonywania tej czynności tak wiec wyglada na to że wszystko działa tylko że zmieniło sie jakieś ustawienie które lekko mi je wygasza. Moje pytanie, gdzie mozna to zmienić? Sprawdziłem całą konsole i nic nie znalazłem. Proszę o pomoc. Pozdrawiam
  3. Po odgrzybieniu wszystko jest ok. Thx Zrobiłem to jednak u fachowców, bo to koszt tylko 50zł.
  4. Dzięki ! W ten weekend będę czynił dzieło zniszczenia
  5. Mam dokładnie ten sam problem. Podczas włączania klimatyzacji, przez jakieś 10 sekund wylatuje zapach, ni to orzeźwiający, ni to śmierdzący i potem znika. Gdy wyłączę ją i włączę ponownie, znowu, 10 sek leci zapach, a potem juz jest ok.
  6. Ja jak na razie jeżdżę. Mój problem opisałem w tym temacie: http://www.a4-klub.pl/smf/b6_alz_sonda_lambda-t140298.0.html niby wszystko gra, ale kontrolka co jakiś czas mi się zaświeca. W tym tygodniu pojadę sprawdzić ten katalizator.
  7. Myślisz że on może to powodować ? Musiałbym jechać to sprawdzić.
  8. Witam, miałbym takie o to pytanie. Po zakupie mojego Audika, już na trasie powrotnej zapaliła mi się lampką "Motor Elektrik". U mechanika okazało się że jest uszkodzona sonda lambda (nr2, ta za katalizatorem). Wymieniono mi ją ale po jakichś 2 czy 3 miesiącach znowu zaświeciła mi się ta lampka. Po sprawdzeniu na komputerze okazało się że znowu ten sam problem. Tym razem jednak, zgłosiłem to jako reklamację, ponieważ niedawno wymieniałem tą cześć. Serwisant wziął komputer i posprawdzał działanie tej sondy. Jej napięcie wahało się pomiędzy 0.2 - 1V jeśli dobrze pamiętam, stwierdził że przyczyną może być nasze polskie paliwo i że z sondą wszystko jest ok. Samochód sprowadziłem sam z niemczech z salonu Audi, jak to mówią był TOP. Zastanawiam się czy ten serwis zbyt pochopnie nie wymienił mi tej sondy za pierwszym razem. Co sądzicie ? Czy zna ktoś taki przypadek reakcji na paliwo ? Powiedzieli mi że wyskakiwanie tej lampki jest nagminne w VW Polo. PS. Samochód nie daje odczuć mi że coś się z nim dzieje. Wszystko działa poprawnie, spalania dokładnie nie mierzyłem, ale wydaje się być w normie. Po tej diagnozie sprawdzili mi świece zapłonowe, które zmieniłem na "Beru Ultra Platinum".[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 15:16_________________________________________________Nikt na prawdę się z czymś takim nie spotkał ?
  9. Queyas

[B5 ADR] Jakie świece

Mi polecono Beru Ultra Platinum. Jak na razie wszystko gra. Cena około 30zł za sztukę.
  10. Witam wszystkich maniaków Audi i nie tylko! Na Audi A4 B6 zachorowałem jakieś 5 lat temu, niestety dopiero w listopadzie zeszłego roku udało mi się go kupić. Jak na razie nie żałuję tej decyzji. Pozdrawiam