Treść opublikowana przez pabloie
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
spraedzalem i jak dla mnie wyglada wszystko ok ale jedno co mnie dziwi to ze concert 3 ktory chodzi na tym samy adapterze chula poprawni juz nie wiem o co biega zamowilem nowa kostke zobaczymy czy cos pomoze
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
W b7 chulalo normalnie a u mnie ma juz problem Nie wiem moze ktos mi powie ktore piny maja byc zamienione
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
jeden pin przylozylem ale mimo wszystko jak kupywalem concerta 3 to adapter mial mostek na jednym z kabli niby tak mialo byc zeby wszystko chulalo i w sumie to nie wiem skad bym ten kabel i czy robi to jakas roznice przy rns-e . kodowanie poprawne. zrobie zdjecie tej kostki ---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
witam. probuje ogarnac temat z rns-e ale mam maly klopot. zmienilem concerta 3 na rns-e adapter ten sam przykodowalem ale cos nie tak z glosem bo jest doslownie sekunde i traci sie i znowu jest i tak w kolko. co moze byc nie tak?
-
[B6 AWX] Moja eSa ft glamour latina....
dobra robota z tym grilem tzw wisienka na torcie chyba tez sie skusze
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jestem posiadaczem audi A4 Avant B6 z 2003 roku od nie dawna. Jestem mile zaskoczony jesli chodzi o samochod nigdy wczesniej nie mailem audi jest to moje pierwsze i wierze ze moja przygoda z audi szybko sie nie skonczy. Posiadalem wczesniej inne marki ale rzadna nie moze sie rownac z ta. pozdrawiam wszystkich i do usyszenia