-
[ALL] Skrzypienie - przednie zawieszenie
Mogą to być stabilizatory jak ci skręcał na podniesionym zawieszeniu. Powinno się skręcać na opuszczonym. A druga sprawa to zależy jakie Ci założył stabilizatory, jak jakieś kiepskie to może skrzypieć. A jak podniesiesz sobie lewą stronę to sprawdź czy żaden wahacz nie ma luzów.
-
[ALL] Skrzypienie - przednie zawieszenie
Panowie u mnie też skrzypiało . Nikt nie mógł tego zlokalizować, byłem na szarpakach, sprawdzał 20 min i nic. Dostałem namiar do magików, pojechałem dzisiaj i okazało się, że to wahacz dolny przedni z prawej strony. Szybka wymianka (30 min) i po kłopocie. :> koszt wahacza i robota 200zł. pozdro
-
[B5 AFN] Pompka centralnego
Kompresorek jest OK ponieważ kupiłem na allegro i sprawdzałem na krótko i działa. Siadła elektryka. Jeszcze podjadę do jakiegoś fachowca i spytam się czy da radę coś z tym zrobić
-
[B5 AFN] Pompka centralnego
Dzięki za pomoc. Lecę szukać. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Pompka centralnego
Dzięki. Tylko, że pompki o moim numerze nie mogę znaleźć.I myślałem żeby coś innego włożyć.
-
[B5 AFN] Pompka centralnego
Witam. Poszukuję pompki do centralnego zamka. Moja pompka ma nr. 8LO 862 257 K. Chciałbym zapytać czy ktoś wie czy mogę wsadzić do siebie pompkę o innym numerze. Był bym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Posiadam A4 1.9 TDI 110KM z 1998. Jestem bardzo zadowolony z mojej fury. Mam nadzieję, że Wy również ze swoich. :)Pozdrawiam
lesz82
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta