-
Uszkodzony wężyk sterowania turbiny
Ostatnio kuna przegryzla mi wężyk sterowania łopatkami turbiny. (zdjecie poglądowe) Pytania do znawcow czy moge tak przejechac ok 90km czy lepiej nie jezdzic w takim stanie. Ile kosztuje wymiana takiego wężyka?
-
rodzaje oringów
Witam ostatnio bylem na serwisie kliamtyzacji i po raz kolejny zzauwazylem iz ubyl mi czynnik, podejzewam iz zalozono mi zly oring na przewodzie ktory zakrecany jest do chlodnicy klimatyzacji, czy ktos orientuje sie jaki ma byc oryginalnie oring czu jeden czy dwa, moze ktos ma nr oringu rodzaj typ itp napewo uchodzi mi czynnik na laczeniu przewodu z chlodnica, prosze o porade,
-
[B6 AWX] Nie skrapla się woda pod auto na włączonej klimie
nie mam wody, ani wilgotnego dywanika, a moglby ktos powiedziec gdzie znalezc ten niedrozny przewod ktory nalezy przetkac?? gdzie on dokladnie sie znajduje
-
[B6 AWX] Nie skrapla się woda pod auto na włączonej klimie
Tak jak w temacie nie skrapla sie woda pod auto na wlaczonej klimie, klima chlodzi az milo ale brak skraplania sie wody po d auto, o co chodzi?? czy kanaliki sa pozatykane czy co?? moze ktos z was mial taki problem jak ja i go rozwiazal?? prosze o porade
-
[B6 AWX] Nie działa zapalniczka natomiast jej podświetlenie tak
Witam, mam problem nie działa zapalniczka natomiast jej podświetlenie tak (jest to chowana zapalniczka) nie ma w niej napięcia jakieś porady? dodam że gniazdko w bagażniku działa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy A4 :>
grzes7650
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta