Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Uszkodzony wężyk sterowania turbiny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Image result for przewod do n75

Ostatnio kuna przegryzla mi wężyk sterowania łopatkami turbiny. (zdjecie poglądowe) Pytania do znawcow czy moge tak przejechac ok 90km czy lepiej nie jezdzic w takim stanie. Ile kosztuje wymiana takiego wężyka?

Opublikowano

Kup olejo-odporny wężyk o średnicy wewnętrznej 3.2mm i sam wymień.

Tylko nie kupuj jakiegoś silikonowego.

Opublikowano
12 godzin temu, Hezen napisał:

 

Tylko nie kupuj jakiegoś silikonowego.

Grzegorz  ..A dlaczego nie??? Przecież silikonowe bardzo dobrze się sprawują jesli chodzi o układy sterowania podciśnienia ....Sam smigam już pare lat na takich i złego słowa nie powiem ....

Natomiast na przelewy sie NIE NADAJĄ!! kontakt z ON po czasie puchną ....

Opublikowano

Też kiedyś jeździłem na silikonowym podłączonym do gruchy, nic się nie działo złego.

Opublikowano

Zakładanie silikonowych o cienkich ściankach to troche lipa.

Jestem zdania żeby kupić gumowy olejoodporny i mieć spokój na lata, tym bardziej że nie są to duże koszty.

Silikony do przelewów się nie nadają, z tym się zgadzam w 100% [emoji4]

Opublikowano
1 godzinę temu, Hezen napisał:

Zakładanie silikonowych o cienkich ściankach to troche lipa.

 

Oczywiście tu ,masz racje ...Ale ja miałem na mysli takie ...Ja na takich śmigam i sobie chwale ...Ale decyzja oczywiście  należy do każdego....

http://www.re5pect.pl/przewod-podcisnienia-3-mm-1-m-samco.html

Opublikowano

Tylko nie kupuj jakiś szitów w rolniczym. Ja kupiłem, po roku czasu szlak mnie trafiał jak musiałem co chwile wężyka obcinać bo pękał. Kupiłem najdroższy jaki znalazłem. GATES - i po problemie.

Opublikowano
11 godzin temu, karaluch8 napisał:

Tylko nie kupuj jakiś szitów w rolniczym. Ja kupiłem, po roku czasu szlak mnie trafiał jak musiałem co chwile wężyka obcinać bo pękał. Kupiłem najdroższy jaki znalazłem. GATES - i po problemie.

A co złego w rolniczych sklepach? Przynajmniej u mnie takie wężyki olejoodporne są tam kilka razy tańsze i sprawdzają się 100 procentowo.

Myślisz, że traktory mogą mieć wycieki:D? Maszyny rolnicze też muszą być sprawne.

Opublikowano
11 godzin temu, lukasz51237 napisał:

A co złego w rolniczych sklepach? Przynajmniej u mnie takie wężyki olejoodporne są tam kilka razy tańsze i sprawdzają się 100 procentowo.

Myślisz, że traktory mogą mieć wycieki:D? Maszyny rolnicze też muszą być sprawne.

Nie no okey. Ja może tylko trafiłem tak felarnie. W lato były okey. Ale w zime pękały. Autentycznie mówię. I GATES co kupiłem, nie mogłem na rurki założyć, takie ciasne. A rozmiar ten sam.

Opublikowano
Dnia 12.02.2017 o 18:04, OLIVER napisał:

miałem na mysli takie ...Ja na takich śmigam i sobie chwale ...Ale decyzja oczywiście  należy do każdego....

http://www.re5pect.pl/przewod-podcisnienia-3-mm-1-m-samco.html

żal pokrywę silnika zamykać... :kox:

uzupełnij profil !!!!

Zawartość dodana 1 minute later
Dnia 11.02.2017 o 17:56, grzes7650 napisał:

 Pytania do znawcow czy moge tak przejechac ok 90km

można jechać, tylko trzeba zaślepić stronę wężyka po której jest podciśnienie. pompa podciśnienia (vaccum) nie będzie ssała brudów.

Opublikowano

No i zaślepić żeby hamulce były sprawne.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.