Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grzesiek_v6

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Już kiedyś to rezałem w mojej pierwszej A4 też z 2000roku i tej tez to nie ominęło Zegary od razu lepiej wyglądają z ringami polerowanego aluminium Zegary wyjęte w 5 min. i zamontowane ringi, czas roboty około godzinki ale warto i już po zamontowaniu z powrotem w aucie Coś mi zeszło z dodaniem co się działo z autem przez rok Z czasem wpadła felga 17' którą sam pomalowałem bo były porysowane, dokładki zderzaka w kolor,grill czarny, końcówki Ulter 70mm, znikły emblematy z klapy i teraz działam z dachem póki co okleiłem dach na czarno(właściwie żonka mi to zrobiła ) potem dojdzie szyba tylna w 5%limo i klapa do brzegu na czarno i zakończona lip spoilerem Nie wiem czemu nie mogę dodać fotek z dysku google (nie można dodac grafiki o tym rozszerzeniu...jpg...? , więc wklejam link może da się obejrzeć https://photos.google.com/album/AF1QipNLNJcSD_P1zAxTwuFq7bh18qerhsyqDEKiydwN
  2. Siemka! To moja druga zabawka A4 1.8T SPORT (na codzień jeżdżę A6C6) kupiona niby żonie ale ona nie chce sie z A6 przesiąść wiec bedę działał z tą "gadziną" Autko jak na 13'to letnie zadbane jak ta lala żadnych pęknięć skóry, guziki nie zjechane, boczki to samo ale wyrwałem od 1 właśiciela za śmieszne pięniadze. Jak podpiąłem VCDS te jedyny błąd że bateria odpięta była okazało się że koleś wymienił na nówke Boscha z miesiąc temu i coś w centralnym, po kasowaniu nic nie wróciło do dziś :-) krótki opis: AUDI A4B5 1.8 TURBO SPORT motor: AWT, przebieg 112tyś mil Wyposażenie: - skórzane fotele i boczki drzwi - 4x Airbag - el. szyby lusterka - oświetlenie a'la ambiente w podsufitce - trójramienna sportowa kierownica - szyberdach WEBASTO z pamięcią ustawień - nagłośnienie BOSE + Concert - zmieniarka na 8 CD Panasonic w bagażniku - Alufelgi 16' ori - el. reg. lędźwi w fotelach - 3 oryginalne kluczyki (2 keyfob + 1 płaski) - wszystkie ori maty podłogowe z klipsami - isofix na tylnej kanapie W planach jest: - dach w czarny połysk - vinyl - grill z czarną ramką i plaster miodu a'la RS - elementy środka okleić,nie wiem carbon czy black brushed aluminium - ringi na zegary - felga 17" , 18" max - szyby lekko przyciemnić - USB, SD czytnik podpięty pod Concert - może zderzaki od S4B5 - no i program na jakieś 190ps u naszego magika Dawida/Eurochip kilka fotek poniżej: To by na tyle z opisu
  3. Siemka czy ja dobrze widziałem że w UK się nią bujasz? bo ja też w audi-maniacs Polski klub w UK /Grzesiek/ też teraz kupiłem B5 i zawieche chce ogarnąć i tak szukając trafiłem na Twój temat pozdro
  4. wczoraj miałem kontrole w Toruniu i zero problemu, najpierw gościu podszedł z lewej mańki a tu nie ma kierowcy potem z prawej i OK dałem kwity i biedaczyna nie mógł w dowodzie nic ciekawego znaleźć bo to 2 kartki A4 + przegląd MOT i pogadał i puścił P.S. jak bym się bał "psiaków" to bym sobie Tico kupił i przepisowo jeździł w UK oko przymykają gdy widać osoby na przenim siedzeniu- a u mnie spoko widać
  5. lampy z dectane.de wkrótce na przód przyjdą z led'ami a poniżej kolejny update :> -szybki oklejone folią Global 30(dookoła) wiem że nielegal przód ale mam to w du.. wiecie że sam tył to lipa okleić
  6. Mały update: - montaż tempomatu(manetka + obudowa) koszt 85 funa - no i lampy na tył LED - światła,stop, migacz,przeciwmgielne (tylko wsteczny pozostał na żarówce)
  7. Arki to nie nakładki, cała obudowa lustra może wymienie na chrom mat jak w S4
  8. AUDI A4 B7 S LINE Avant rocznik: 2007 -02- 12 silnik: 2.7TDI BPP obecnie 225KM ( standarodowo miała 3 mies temu 180KM) kolor: LY7G - KWARC SZARY wyposażenie: - 18 calowe felgi (5 ramienne) opony AVON 235/40 R18 - ABS+ESP - dwu strefowa klima - BOSE SOUND System - Czujniki parkowania przód + tył - multi kierownica skórzana - radio Audi Concert 2DIN ( już zamówione RNS-E ) - skórzana 2 kolorowa tapicerka - podgrzewane fotele - wysuwane "podkolanniki"- chyba tak to można nazwać - wsparcie lędźwi el. regulacja - Fotochromowe lusterko wsteczne - czujnik deszczu - czujnik zmierzchowy świateł - 4x el. szyby, el. lusterka - 4x AIRBAG - 2x kurtyny boczne to chyba na tyle..
  9. Chciałem się przywitać jako nowy na forum A4, gdyż zostałem posiadaczem cudownej maszyny jaką jest Audi A4. Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.