Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pinus87

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pinus87

  1. Ja to w sumie nowy jestem na forum i często widuje na drodze czy na mieście widuje auta z klubu ale to tak głupio podchodzić wprost :> Trzeba zrobić spota żeby sie poznać
  2. Kiedy jakiś spocik nyski?
  3. daj chwilkę coś na telefonie mam tylko zrzuce [br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 20:46_________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d1f0d62a292f69f8.html Jeszcze przeszperam coś to wrzuce
  4. Siemano wszystkim z Nysy i okolic Szkoda że dopiero dzisiaj poczytałem wiadomości na forum a na pewno bym wpadł się zintegrować. Autko mam już ponad pół roku ale zaczynam dopiero działanie na forum. Jak doprowadze autko do ideału to wstawie zdjęcia Chętnie bym sie spotkał i powymieniał zdania bo moja dziewczyna ma dosyć jak w koło gadam o aucie Dajcie znać kiedy i gdzie się spykniemy
  5. koszt nie jest wielki a warto spróbować. Mi wszyscy mówili że nie pomoże a pomogło.Koledze w fordzie tez ciekło zalał i pomogło może i Tobie tez pomoże Daj znać co i jak ...
  6. Miałem dokładnie tak jak u Ciebie kolego, też jak skręcałm w lewą strone na maksa to mi ciekło z pod gumy. To nie guma jest usczelką ona jest tylko osłoną a cieknie Ci simering. U mnie poprzedni właściciel zalał czerwony płyn do wspomagania, ja zmieniłem go na febi zielony + uszczelniacz do wspomagania ( http://allegro.pl/wynn-s-wynns-uszczelniacz-ukladu-wspomagania-64503-i1508000719.html) i ani kropelki nie widać Ja naprawde byłem zaskoczony ze pomógł mi ten specyfik, a już zbierałem kase na regeneracje.
  7. Dziękuje wszystkim
  8. Możliwe ze są to właśnie jakieś otwory montażowe Wiec byłem dzisiaj na stacji diagnostyczne, diagnosta siedział pod autem z dobre 20 minut po czym postawił diagnozę że do wymiany mam wahacz w przednim lewym kole tylni czyli ten banan jak to sie mówi ? Jako że jestem nowy na tym forum to nie krzyczcie na mnie, ale czy jest jakis manual ze zdjęciami jak wymienić owy wahacz? Z góry dziękuje
  9. Witam wszystkich jako że to mój pierwszy post Od 4 dni jestem posiadaczem A czwóreczki i coś mi strasznie puka w lewym kole jak jadę po kostce brukowej. Dziwęk przypomina jakby wsypywane ziemniaki do skrzynki Chciałem dzisiaj wymienić łącznik stabilizatora i coś mnie skusiło żeby zdjąć nadkole i zajrzeć co i jak tam i patrze a tam jakby czegoś brakowało i teraz to nie wiem czy te stuki mogą być z tego powodu i czy tam brakuje czegoś!? Proszę o pomoc bo już sam zgłupiałem czy tam ma coś, jakaś guma czy coś? Aha i jeszcze jedna sprawa z tym pukaniem, jak auto jest na postoju i jak szarpie energicznie kierownicą to też puka ale tylko jak koła są skręcone w lewą stronę i to tak tylko w połowie link do zdjęcia http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/06a39572b83eb2eb.html
  10. Witam wszystkich i każdego z osobna :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.