Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Q-Bic

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witam chciałbym się podpiąć pod temat mi po trzech latach uzytkowania wysiadła pompa paliwa. do 2.8 jaka była by najlepsza czy coś możecie zaproponować, żeby była wydajna i dobra pozdrawiam i dzięki
  2. spoko ale ja mam pytanie które mnie nurtuje a nie obchodzi mnie to czy ktoś upiększa swoje wypowiedzi jest pytanie jest odpowiedz jest ok[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 22:09_________________________________________________ on sie nie zna, to bajkopisarz :gwizdanie: widzę że ty masz bit`a co mi możesz o nim powiedzieć?
  3. witam nurtuje mnie od jakiegoś czasu kilka pytań odnośnie włożenie silnika 2.7biturbo. co bym musiał wymienić? pytałem kilku znajomych mechaników ale nie potrafili mi odpowiedzieć co prawda jeżdżę moim od prawie trzech lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, a mam już przecież dziadka bo 94r. znudził mi się już ten silnik bo jest już za słaby dla mnie chcę kupić silnik i skrzynie i wsadzić do mojej!!!! będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje na ten temat
  4. witam,moją v6ką jeżdżę od dwóch lat zrobiłem nią 35000 i jestem naprawdę zadowolony. jest cichy a jak przycisnę to przepięknie mruczy :> muzyka dla moich uszu, co do oleju to ja leje mobil s 10w40 i również od wymiany do wymiany dolewam ok 0.7l/1000km 2.8 V6 i w quattro nie ma nic lepszego(no chyba że V8lub V10 nie mówie tu o V12) jeszcze nigdy mnie ten samochód nie zawiódł,zawsze mnie dowiózł na miejsce nie ważne czy 100km czy 2000km ,a moja audiczka to przecież już dziadek 94r 199099km przegiegu /stan faktyczny/ pozdrawiam wszystkich użytkowników tego modelu
  5. Q-Bic odpowiedział(a) na Q-Bic temat w Audi A4 B5
    zastanawiam się czy idzie wymienić fabryczne tarcze wraz zaciskami wymienić na tarcze i zaciski BREMBO,np.taki jak są w evo bo firmowe zwłaszcza tylne w a4 są tragiczne
  6. Q-Bic opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    czy da rade założyć tarcze wraz z zaciskami przód/tył?[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 10:48_________________________________________________
  7. witam wszystkich użytkowników wspaniałej A4ki [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.