Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cezard2

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. cezard2 odpowiedział(a) na cezard2 temat w 2.0TDI
    Za pierwszym razem mechanik zle wymienił rozrząd i napinacz się zsuna. Naprawił głowice na własny koszt ale użył złej uszczelki co spowodowało luzy na śrubach i w rezultacie pękła glowica. Auto było w pełni serwisowane więc nie wiem dla czego się tak stało. Do wyboru m teraz sprzedać auto albo wymienic silnik ale nie chce kuz brd bo to jakas zmora jest. Miałem wcześniej b6 z silnikiem 1.9 tdi awx I byłem mega zadowolony.
  2. cezard2 obserwuje zawartość Swap silnika
  3. cezard2 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam Ma audi a4 b7 z 2006 2.0 tdi brd. Pękła mi glowica 3 lata temu i wymieniłem silnik na nowy w pełni regenerowany. Niestety znowu pękła glowica a przejechałem tylko 30 tys na nim. Czy da radę wymienic ten silnika na inny 2.0 tdi albo 1.9 tdi? Dpf mam juz usunięty.
  4. a jaki jest oryginał jakieś dane albo nazwa bo na korku od oleju jest castrol to myślałem ze do skrzyni tez castrol
  5. Witam wszystkich. Pewnie temat był poruszany kilka razy ale ja już zgłupiałem od czytania czyichś postów. Mianowice szukam oleju Castrola do skrzyni biegów. Jedni mówią ze 75w90 syntrans multivehicle a inni ze syntrans tranxaxle. w sklepie mi powiedzieli ze transaxle to olej do VW co za glupota bo to to samo co w audi i norma ta sama ale już zgłupiałem od tego. Proszę o pomoc bo nie chce nic taniego kupować żeby nie zaszkodzić. autko to a4 b7 2007 rok diesel 170 koni z 6 biegową skrzynią. z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam
  6. dzieki wielkie chlopaki pozdrawiam
  7. Witam mam takie male pytanko? Mianowicie chcialem zakupic kabel do komputera do mojego auta, lecz nie jestem pewien czy autko posiada can-bus czy nie, a jesli tak czy kabe nieobslugujacy tego bedzie dzialal. moje autko to a4 b6 awx z 2002 roku 1.9 tdi. pozdrawiam
  8. no wlasnie jak jechalem przez niemcy 190 to nic nie trzeslo wlasnie dla tego sie dziwie ze cos takiego jest sprawdzalem to gaszenie ale nic nie slychac i ten lekki zgrzyt czasami przy hamowaniu moze czegos nie dokrecili jak wymieniali te wahacze
  9. byc moze dzieki za podpowiedz we wtorek do mechanika ide bede mogl sie przygotowac dzieki wielkie
  10. no wlasnie niewiem jak juz rusze to wszystko gra ani nie trzesie ani nie szarpie jak ruszam kierownica na postoju to slychac cos jakby z kierownicy cos stukalo.
  11. Mam problem Wymienilem wlasnie wszystkie wahacze , laczniki stabilizatora i koncowki drazkow. Po jakichs 800 kilometrach zaczely sie problemy. przy ruszniu lecz nie zawszsze czuje trzesienie prawego kola jakby mial samochod zaraz zgasnac a przy hamowaniu slychac lekki zgrzyt. Prosze o pomoc !!!!!!!!!!!!
  12. ja mam to samo i tak samo nikt nie potrafi nic powiedzieć u mnie podejrzenia są na hamulce ale nie jestem pewien co dokładnie będę oddawał auto na gwarancje to mam nadzieje ze mi powiedzą
  13. hamulec dziala tak samo jest pojedynczy trzask i potem hamuje normalnie do czasu asz rusze i znowu jest pojedynczy trzask jak zahamuje
  14. witam potrzbuje pomocy. gdy naciskam hamulec slysze trzask z kola. potem wszystko jst ok az do nastepnego hamowania. prosze o pomoc
  15. Witam szanowne grono !! Na początku chciałbym się przywitać ! Mam audi A4 z 2002 i bajecznie mi się go prowadzi.. Zanim zacznę przygodę z forum, przeczytam regulaminy, a później będę się do nich stosował.. A to po to, żeby wszystkich żyło się lepiej ! Jeszcze raz pozdrawiam i mam nadzięję na owocną współpracę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.