Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CISu

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. CISu odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Pierd#lenie o tych spalaczach. Tylko placebo. Wszedzie wyciag z pieprzu, zielonej herbaty, grejpfruta, tauryna i kofeina. Nabijanie glupich ludzi w butelke (wybaczcie jesli kogis obrazilem xD). Ludzie niby tacy madrzy a wierza w te cud tabletki itp. A co do aerobow to nie sa dobre na palenie fatu. Jak juz to wywala tylko kortyzol w kosmos i fat z brzucha nie zejdzie. Jak juz to interwaly. Wiekszy EPOC Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
  2. P9 Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
  3. CISu odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak bierze multiwitaminy z Ostrovii to na pewno nie jest na bombie xD haha Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
  4. Zalezy jak sie bedzie rozliczal. Odliczac bedzie mogl jak bedzie vatowcem. Jak bedzie na ryczalcie czy ksiazce to nie Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
  5. Zobaczymy co wyjdzie. Ale jak nie znajde nic rozsadnego to bede staral sie zdobyc auto znajomego, A4 3.0 na full wypasie z 2006, z potwierdzonym przebiegiem itp, bo salonowe. Wiec jak nie A5 to na 99% A4. Na szczescie nie ma spiny, wiec z zimna glowa podchodze do tematu Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
  6. Wlasnie zastanawia mnie koszt utrzymania tych dwoch silnikow i polaczonych z nimi skrzyni biegow automatycznych? Inne eksploatacyjne rzeczy to wiadoma sprawa. Chodzi mi bardziej o silnik i jego osprzet, przeniesienie napedu itp. Bo jak tu sie cos wysypie to grubsza sprawa. Czy do 60000 ,- mozna kupic realnie dobre auto z 2008r, w Quattro z silnikiem 3.2? Czy bedzie to krecony ulep? Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.