-
[B5 AFN] Czarny dymek po wymianie intercoolera
dawno to było ale odzyskał swoja sprawność.
-
[B5 AFN] Czarny dymek po wymianie intercoolera
okazlo sie ze debile z warsztatu nie nalozyli tej gumowej rury na dole i byla dziura. nalozylem i jedzi jak nowy. dzieki wszystkim za pomoc. ide nacieszyc sie autkiem.
-
[B5 AFN] Czarny dymek po wymianie intercoolera
górna rura coolera wygląda ok przykręciłem ja jeszcze raz ale do tej dolnej nie mogę się dostać nie wiem jak ja sprawdzić . zdejmować cały bok??
-
[B5 AFN] Czarny dymek po wymianie intercoolera
dobra jutro rano sprawdze wszystkie kAble ale nadal bede szukal jakiegos speca od vaga.
-
[B5 AFN] Czarny dymek po wymianie intercoolera
cooler skladal mechanik. postaram sie kogos znalezc kto mi zrobi logi
-
[B5 AFN] Czarny dymek po wymianie intercoolera
ok a który blok mam sprawdzić??
-
[B5 AFN] Czarny dymek po wymianie intercoolera
wszystko wygląda na ok. a jakie były by objawi gdyby wtryski powoli zaczęły by odmawiać posłuszeństwa??
-
[B5 AFN] Czarny dymek po wymianie intercoolera
witam. bardzo prosze o pomoc. niedawno wymienilem intercooler. po tym somochod stracil moc i zaczal strasznie dymic na czarno, nawet na luzie. wspomne tylko ze czesto lapie tryb awaryjny przy 2,5 tys obr na 4 biegu ale to sie dzieje odkad mam to autko. bede wdzieczny za jakiekolwiek info co moglo sie zepsoc. czy to wina nowego intercoolera, turbo,wtryski,egr?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
rozumiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no chciałem przyjechać ale i tak pewnie wpadnę. nikt by mi nie mógł pomoc mam problem ze swoim samochodem ???
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
witam czy na dzisiejszym zlocie będzie ktoś z vagiem??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich. Niedawno stałem się szczęśliwym(jak narazie) właścicielem Audi A4 Avant 1,9 Tdi 110/130(chip)KM 1997r. Mam nadzieje, że pomożecie w potrzebie. Pozdrawiam mln70
mln70
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta