Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RoniN_

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. chyba ze wplaci jakis depozyt np 30% wartosci furaka
  2. hehe juz mam i podobaja mi sie i tak zrobie: aluski ozety 17 czarne, zaciski na zloty kolorek, gleba tak ze 30 mm na zawieszce JAMEX lub KONI na srubach, lampy po lifcie, swiatka tylne biale bym chcial i to chyba wystarczy z zewnatrz, a wewnatrz, jakies lepsze car audio z mp3, no i nowywyswietlacz srodkowy bo stary zaczyna zanikac z jednej strony thanks
  3. noo, plan jest taki, alusy 17 czarny mat OZ-ety, do tego zaciski na zloty kolorek, lampy poliftowe i przyciemnione swiatla tylne powinno byc git [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2007, 14:55 _________________________________________________ pokaz mi jakis rusuneczek bo patrzylem na necie i nie znalazlem, jak wygladaja te poliftowe swiatka i jak dokladnie sie nazywaja,
  4. Oto opis na polskiej jezdzie :th: http://polskajazda.pl/Samochody/Audi/A4/14283 pozdrowka i dziekujwa za mile powitanie
  5. NOO avanty sa fajne, jeszcze 17 alusy koniecznie multispoke na glebe i bedzie wygladal zarabiscie, jak parostatek, dystyngowanie przy predkosci patrolowej a powagi dodadza jeszcze wolno obracajace sie aluski, normalnie miodzio :oklaski: :drool:, tez chcialem kombi ale ..nie bylo na stanie
  6. No to i moja wczoraj zakupiona Wiecej fotek wkrotce OK noo nie nped nozny?? za szybkie by bylo Silniczek 1800cc moc 125 kucy, rok produkcji 2/11/1998 czyli prawie 99 a oznaczenia silnika nie znam, moze ktos zna?? JUZ wiem oznaczenie znalazlem na naklejce pod plastikiem na silniku i jest to ADR to jest 1.8 se
  7. Witam! Mam rpoblemik od wczoraj stalem sie posiadaczem w/w w tytule samochodu, co do prefiksu to nie jestem pewny. chodzi o to ze mam trzaski przy rozruchu, brzmi to jakby wiatrak od chlodnicy uderzal lopatkami o cos. takie trrr..., Trwa to sekunde i ustaje po czym silnik chodzi cichutko jak powinien. Przy kolejnym rozruchu (tak po 20 sek.) jest ok i nic nie slychac. To samo bylo dzisiaj rano jak odpalam auto po nocy. Pliss pomocy bo nie wiem co jest grane. Auto mam krotko i chce sie nim troche nacieszyc z gory dziekuje
  8. Witam! Kupilem wczoraj audi a4 1800 se i bardzo mnie sie podoba to autko, Witam wszystkich forumowiczy!!! Pozdro z UK

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.