-
Znowu zawiodłem się na ludziach. Umiesz liczyć, licz na siebie...
chyba ze wplaci jakis depozyt np 30% wartosci furaka
-
[B5 ADR] No to i moja A4 jeszcze przed tuningiem :)
hehe juz mam i podobaja mi sie i tak zrobie: aluski ozety 17 czarne, zaciski na zloty kolorek, gleba tak ze 30 mm na zawieszce JAMEX lub KONI na srubach, lampy po lifcie, swiatka tylne biale bym chcial i to chyba wystarczy z zewnatrz, a wewnatrz, jakies lepsze car audio z mp3, no i nowywyswietlacz srodkowy bo stary zaczyna zanikac z jednej strony thanks
-
[B5 ADR] No to i moja A4 jeszcze przed tuningiem :)
noo, plan jest taki, alusy 17 czarny mat OZ-ety, do tego zaciski na zloty kolorek, lampy poliftowe i przyciemnione swiatla tylne powinno byc git [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2007, 14:55 _________________________________________________ pokaz mi jakis rusuneczek bo patrzylem na necie i nie znalazlem, jak wygladaja te poliftowe swiatka i jak dokladnie sie nazywaja,
-
[B5 ADR] No to i moja A4 jeszcze przed tuningiem :)
Oto opis na polskiej jezdzie :th: http://polskajazda.pl/Samochody/Audi/A4/14283 pozdrowka i dziekujwa za mile powitanie
-
[B5 ADR] Przedstawiam moje A4
NOO avanty sa fajne, jeszcze 17 alusy koniecznie multispoke na glebe i bedzie wygladal zarabiscie, jak parostatek, dystyngowanie przy predkosci patrolowej a powagi dodadza jeszcze wolno obracajace sie aluski, normalnie miodzio :oklaski: :drool:, tez chcialem kombi ale ..nie bylo na stanie
-
[B5 ADR] No to i moja A4 jeszcze przed tuningiem :)
No to i moja wczoraj zakupiona Wiecej fotek wkrotce OK noo nie nped nozny?? za szybkie by bylo Silniczek 1800cc moc 125 kucy, rok produkcji 2/11/1998 czyli prawie 99 a oznaczenia silnika nie znam, moze ktos zna?? JUZ wiem oznaczenie znalazlem na naklejce pod plastikiem na silniku i jest to ADR to jest 1.8 se
-
[B5 AAH] [A4 1.8 SE 1998r.] Trzaski przy rozruchu
Witam! Mam rpoblemik od wczoraj stalem sie posiadaczem w/w w tytule samochodu, co do prefiksu to nie jestem pewny. chodzi o to ze mam trzaski przy rozruchu, brzmi to jakby wiatrak od chlodnicy uderzal lopatkami o cos. takie trrr..., Trwa to sekunde i ustaje po czym silnik chodzi cichutko jak powinien. Przy kolejnym rozruchu (tak po 20 sek.) jest ok i nic nie slychac. To samo bylo dzisiaj rano jak odpalam auto po nocy. Pliss pomocy bo nie wiem co jest grane. Auto mam krotko i chce sie nim troche nacieszyc z gory dziekuje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam! Kupilem wczoraj audi a4 1800 se i bardzo mnie sie podoba to autko, Witam wszystkich forumowiczy!!! Pozdro z UK
RoniN_
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta