Treść opublikowana przez Nelson
-
Spoty wrocławskie
Siema elo
-
Spoty wrocławskie
Kto dzisiaj bydo?
-
Spoty wrocławskie
+1 przecież nie działa ten link i nie moge go znaleźć na jutubie. wyświetla się : film niedostępny w twoim kraju To wy***rdalaj z tej Kambodży, a nie tam siedzisz na zmywaku :-D
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Majo na płycie
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Playboy siemanko Żyjesz co u Ciebie ? Wszystko w cipke :-D
-
Spoty wrocławskie
Ewentualnie PKP - Patrz Komu Podajesz :-D
-
Spoty wrocławskie
Ale się dziewczyny ścięły :-D
-
Spoty wrocławskie
Poka foto.
-
Spoty wrocławskie
Lipa, na 17tkach jeżdżą dziewczyny :-D
-
Spoty wrocławskie
Dawaj, odsprzedam Maciejowi [emoji2]
-
Spoty wrocławskie
Rezaj, odkupię od Ciebie furaka jak Ci się znudzi :-D
-
Spoty wrocławskie
Wydech od sida bierzesz?
-
Spoty wrocławskie
No to czekam na fmica, dwie K04 :-D itp
-
Spoty wrocławskie
Siema mordeczki
- S3 by Nelson
-
Spoty wrocławskie
W Prusicach też chłopaki nie próżnują ;-)
-
S3 by Nelson
Spy photo Nowa zabawka
-
Spoty wrocławskie
Ile taka impreza ?
-
Spoty wrocławskie
Ja mam tylko narożnik przedniego błotnika do pomalowania
-
Spoty wrocławskie
Ja nie zdążę poskładać lamp, więc dzisiaj odpuszczam...
-
Spoty wrocławskie
Grucha się przycina albo wpada w tryb awaryjny.
-
Spoty wrocławskie
Ja jestem już naepany
- Spoty wrocławskie