Treść opublikowana przez Nelson
-
Spoty wrocławskie
Kjerwa wszyscy sie zbrojo. A Ja tylko rozrząd i FMIC :’(
-
Spoty wrocławskie
Arek, nie zapomnij o sprężynach dla mnie :-D
-
Spoty wrocławskie
Na mnie nie licz, Ja będę zagramanicą :-)
-
Spoty wrocławskie
kompletny? z wiązka i ecu?Panie bez wtrysków, pompy i turbo. Moje graty to drogie rzeczy były. Kompa z softem na 201/400 dam i wiązkę też ;-)
-
Spoty wrocławskie
W poniedziałek będę o 15 na Wejherowskiej
-
Spoty wrocławskie
Kozunia jak coś mam zdrowy słupek AFN ;-)
-
Spoty wrocławskie
I padła Ci uszczelka pod głową w 2.5 TDI :-D
-
Spoty wrocławskie
Ja jestem teraz w Legnicy. Bierzesz ją?
-
Spoty wrocławskie
Totalna katastrofa...
-
Spoty wrocławskie
Przecież to takie za***iste silniki...
-
Pierdzenie przy przyśpieszaniu
Czuć spaliny w kabinie? Być może zardzewiałe części tłumika tłuczą się w środku.
-
Spoty wrocławskie
Siema brylant :-D
-
Spoty wrocławskie
Siema. Emil paczaj... http://allegro.pl/zestaw-wydechowy-dp-downpipe-audi-s4-rs4-a6-2-7t-i4559272116.html
-
Spoty wrocławskie
A kto jedzie? Profil uzupełnij cycu
-
Spoty wrocławskie
Drętwy człowiek bawić się nie umie :-D
-
Spoty wrocławskie
Rozrząd do mnie
-
Spoty wrocławskie
Ktoś ma grubsze zniżki w jakimś intercarsie, fota itp?
-
Spoty wrocławskie
a jakie ramki?? na tablice?Nie, na zdjęcia
-
Spoty wrocławskie
Pany ma ktoś szpeca co spawa orurowania do fmiców i downpipy?
-
Spoty wrocławskie
W piździe Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
W UK się bawicie? Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Jest wódka, jest zabawa. Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Dzwonili najebani o 4 w nocy Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Rzerzączke?Wysłane z monopola 24/7 Ty masz chyba jakies dwswiadczenia w tym kierunku? Bardziej do Kajaka trzeba uderzać Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Rzerzączke? Wysłane z monopola 24/7