Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nelson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nelson

  1. A ja właśnie siedzę na tronie i zaraz do pracy... Wysłane z monopola 24/7
  2. Sjemacie dzjewczyny:decayed:
  3. Bez nerwow. Wybory coraz bliżej. Odplacimy kurwim synom. ---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ---------- Znowu jakiś kretynski projekt jest żeby AOW platna była Zlikwidują podatek drogowy w paliwie. Wtedy mogę płacić ;-) Wysłane z monopola 24/7 Brylant Ty mi nie mowiles ze jakis dobry plyn hamulcowy w dobrej cenie masZ? Motul RBF 660, 36 zł za 0,5 Wysłane z monopola 24/7
  4. Bez nerwow. Wybory coraz bliżej. Odplacimy kurwim synom. ---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ---------- Znowu jakiś kretynski projekt jest żeby AOW platna była Zlikwidują podatek drogowy w paliwie. Wtedy mogę płacić ;-) Wysłane z monopola 24/7
  5. Piliśmy takie w Pociągu pod nasypem
  6. Ma całą torbe gotowcow na handel czy jak ? Jeśli chodzi o 1.8T, mogę polecić gregora:wink:
  7. coraz bardziej sie zastanawiam nad takimi kołami To kupuj, grosze za nie dałem Jakie opony tam siedzą? Z gumy :-D Wysłane z monopola 24/7
  8. noo widziałem, gruba a co, znajomy?! Nie, ale fajna opcja:wink:
  9. ---------- Post dopisany at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:35 ---------- Qrczak widziałeś tego golfinę na białych prosiakach koło Ciebie?
  10. Kjerwa a Ja mam trasę z Berlina... Wysłane z monopola 24/7
  11. A ja wy***ałem EVAP i jestem szczęśliwy:decayed:
  12. Kjerwa mać, tutaj taka mordownia się szykuje, a Ja wyjeżdżam:facepalm:
  13. A Ty będziesz czy zaś ogóra kisisz w zalewie z waginy Kiszoł ogóra żem
  14. Banan Ty sędziujesz? Wysłane z monopola 24/7
  15. Lolek mam lustra jak coś ;-) Wysłane z monopola 24/7
  16. Nelson odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Albo najebie parę różnych hantli obok siebie i zadowolony. Wysłane z monopola 24/7
  17. Nelson odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Pełno cyganerii na siłowni, niewychowane bez ręczników w nowiutkich bucikach, spodenkach i obcisłych koszulinkach. Full lans, więcej bajerują, aniżeli ćwiczą :-D Wysłane z monopola 24/7
  18. Idź, zostaw kompleksowo i masz problem głowy :-) Wysłane z monopola 24/7
  19. Nelson odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja to samo :-D Wysłane z monopola 24/7
  20. Piwo to nie alkohol :-D Wysłane z monopola 24/7
  21. Nelson odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Już się nie mogę się doczekać jutrzejszej pompy :-D Wysłane z monopola 24/7
  22. A ja Kjerwa na chrzcinach się alkoholizuje.. Chyba nie damy rady wypić wszystkiego... Wysłane z monopola 24/7
  23. Jeszcze wótkje chciałeś chlać, alkoholusie :-D Wysłane z monopola 24/7
  24. Regeneruj. Wysłane z monopola 24/7
  25. Mój magiel zaczął stukać przed dzwonem, więc nie polecam ;-) Wysłane z monopola 24/7 ---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ---------- My to samo :-D Wysłane z monopola 24/7

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.