Treść opublikowana przez Nelson
-
Spoty wrocławskie
A ja właśnie siedzę na tronie i zaraz do pracy... Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Sjemacie dzjewczyny:decayed:
-
Spoty wrocławskie
Bez nerwow. Wybory coraz bliżej. Odplacimy kurwim synom. ---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ---------- Znowu jakiś kretynski projekt jest żeby AOW platna była Zlikwidują podatek drogowy w paliwie. Wtedy mogę płacić ;-) Wysłane z monopola 24/7 Brylant Ty mi nie mowiles ze jakis dobry plyn hamulcowy w dobrej cenie masZ? Motul RBF 660, 36 zł za 0,5 Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Bez nerwow. Wybory coraz bliżej. Odplacimy kurwim synom. ---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ---------- Znowu jakiś kretynski projekt jest żeby AOW platna była Zlikwidują podatek drogowy w paliwie. Wtedy mogę płacić ;-) Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Piliśmy takie w Pociągu pod nasypem
-
Spoty wrocławskie
Ma całą torbe gotowcow na handel czy jak ? Jeśli chodzi o 1.8T, mogę polecić gregora:wink:
-
Spoty wrocławskie
coraz bardziej sie zastanawiam nad takimi kołami To kupuj, grosze za nie dałem Jakie opony tam siedzą? Z gumy :-D Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
noo widziałem, gruba a co, znajomy?! Nie, ale fajna opcja:wink:
-
Spoty wrocławskie
---------- Post dopisany at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:35 ---------- Qrczak widziałeś tego golfinę na białych prosiakach koło Ciebie?
-
Spoty wrocławskie
Kjerwa a Ja mam trasę z Berlina... Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
A ja wy***ałem EVAP i jestem szczęśliwy:decayed:
-
Spoty wrocławskie
Kjerwa mać, tutaj taka mordownia się szykuje, a Ja wyjeżdżam:facepalm:
-
Spoty wrocławskie
A Ty będziesz czy zaś ogóra kisisz w zalewie z waginy Kiszoł ogóra żem
-
Spoty wrocławskie
Banan Ty sędziujesz? Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Lolek mam lustra jak coś ;-) Wysłane z monopola 24/7
-
Siłownia
Albo najebie parę różnych hantli obok siebie i zadowolony. Wysłane z monopola 24/7
-
Siłownia
Pełno cyganerii na siłowni, niewychowane bez ręczników w nowiutkich bucikach, spodenkach i obcisłych koszulinkach. Full lans, więcej bajerują, aniżeli ćwiczą :-D Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Idź, zostaw kompleksowo i masz problem głowy :-) Wysłane z monopola 24/7
-
Siłownia
Ja to samo :-D Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Piwo to nie alkohol :-D Wysłane z monopola 24/7
-
Siłownia
Już się nie mogę się doczekać jutrzejszej pompy :-D Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
A ja Kjerwa na chrzcinach się alkoholizuje.. Chyba nie damy rady wypić wszystkiego... Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Jeszcze wótkje chciałeś chlać, alkoholusie :-D Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Regeneruj. Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Mój magiel zaczął stukać przed dzwonem, więc nie polecam ;-) Wysłane z monopola 24/7 ---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ---------- My to samo :-D Wysłane z monopola 24/7