Treść opublikowana przez Nelson
-
Spoty wrocławskie
Gniady poimprezował fchooj :-D Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Z mustim właśnie opierdalamy śniadanie :-D Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Pełno gimbazy... Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Koło Zielińskiego Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Mowisz o pubie Lamus pod torami? Przedział, czy jakoś tak. Coś związane z pociągami. Nie pamiętam, bo zawsze wychodzę stamtąd sztywny :-D Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Panie dychu to normal price. Ja mam propozycję, aby skoczyć na czeski browar. Jest równie dobry, lecz tańszy o 3 zł kufel. Czyli co 2 i 1/3 piwa, następne wychodzi gratis. Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Ile osób będzie w pt na spotkaniu? Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Byda miał klucz na dniach ;-) Wysłane z monopola 24/7
-
S3 by Nelson
Ugniatam go z panną już drugi rok i nic się nie dzieje :-D Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Pytamy się czy ładna :-D Wysłane z monopola 24/7
-
S3 by Nelson
Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Kibic z dala, się nie wpierdala:wink: Ja jestem chętny:decayed:
-
Spoty wrocławskie
Lolek ja mam lustra na handel, prawe i lewe duże :-D Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
To jebnij się tam na moich prosiakach i glebie takiej jaką miałem w czarnej... Ja wolałem nadrobić 100km Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Ja wiem jedynie, że lepiej wracać przez Dresden niż przez Berlin, bo droga powrotna na A4 jest z betonowych płyt... Wysłane z monopola 24/7
-
Cewka WN jak sprawdzić
Na Vagu wchodzi w Engine -> Measuring Block i na którymś kanale są miss fire'y na cylindrach:wink:
-
Spoty wrocławskie
tak długo to mu mama nie pozwoli Już bardziej Twoja żona będzie zawiedziona, że będę u niej krócej :-D Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Chętnie bym przyjechał eską, ale wątpię abym się wyrobił. Wysłane z monopola 24/7
-
Siłownia
Redżinald jakiego masz elektrycznego grilla? Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Czy Ja wiem czy najmocniejszą :-D Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
O proszę :-D Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
A co to się dzieje? Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Chopin masz oryginał czy nagrywany? Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Mam jak coś Niemcy, ale z 2002 roku jakbyś chciał ;-) Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Na % też ??? Znowu w sobotę do pracy na kacu :-D Wysłane z monopola 24/7 Oj tam oj tam dobrze że powiedziałeś i chociaż Ty chętny to szukam sobie hotelu jakiegoś chyba że ktoś przygarnie kropka ---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ---------- Ja muszę być na 15:30-16 a potem idealna pora na % Panowie Madzia mówi że za tydzień jest Wielki Piątek i nie wypada Święta są po to aby się napić :-D Wysłane z monopola 24/7