Treść opublikowana przez Nelson
-
Spoty wrocławskie
Pewnie Jarek Cię ważył. Mówił, że był przed chwilą Jetroniku na umówionego softa i gość olał go nie przyjeżdżając:facepalm:
-
Spoty wrocławskie
Na Krakowskiej 127 masz skup z mojej firmy, podjedziesz do chłopaków i Cię zważą Ewentualnie w piątek możesz wpaść do mnie na Stabłowicką
-
Spoty wrocławskie
lubie to! też tak, żeby się można było wp***dolić do jakiejś wody... I co pociupciać :-D Wysłane z monopola 24/7
-
Brak mocy przy 3000obr
Pojedź na autostradę, przeleć się 180-200. Masz zapieczone kierownice w turbawce
-
sprzęgiełko hydrokineryczne Visco
Ta turecka firma to OTSA. Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Siema:wink: Dzienciol chciałeś rury 2
-
Spoty wrocławskie
Takie rzeczy tylko w erze :-D Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
A co potrzeba? Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Powiedz, że jak kupi A3, które będzie się częściej psuło... Będzie miała mniej na torebki, buciki, rzadziej pójdzie do fryzjera i kosmetyczki...
-
Spoty wrocławskie
pytacie skąd się wziąłem https://www.youtube.com/watch?v=9EfdiKz-z8U&feature=kp
-
Spoty wrocławskie
Cały czas się leczę... Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
k**wa ale bania od rana... Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Ja z niczym takim się nie spotkałem, być może to poprzez zamiejscowe rejki. Naprawdę ciężko mi komentować dlaczego, Ja mam garaż... Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
A Ja widzę, że ktoś w Agrobudzie bardzo się nudzi :-D Wysłane z monopola 24/7
-
S3 1.8T BAM brakuje 27 kucyków, w poszukiwaniu zaginionej mocy
Wysłane z monopola 24/7 ---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ---------- Te 198 bhp wyszło na pb, 191 na lpg. Wysłane z monopola 24/7
-
S3 1.8T BAM brakuje 27 kucyków, w poszukiwaniu zaginionej mocy
Też tak sądzę, rura łącząca ICki została wgnieciony przez zająca...
-
S3 1.8T BAM brakuje 27 kucyków, w poszukiwaniu zaginionej mocy
Witam, Będąc wczoraj na hamowni auto wypluło 198,7 KM i ~240nM,ku mojemu wielkiemu zdziwieniu. Oczywiście szukam przyczyny zaistniałej sytuacji, na 1.8T znam się dość słabo, bardziej na 1.9 w gnoju W takim razie proszę kolegów o pomoc. Poniżej logi: Log (0 - 002) Log (1 - 003) Log (2 - 015,016) Log (3 - 20) Log (4 - 031,032) Log (5 - 115) Log (6 - 118 ) Pozdrawiam Damian:decayed:
-
Spoty wrocławskie
Jak nie zmienisz trójkąta, to będzie c**jnia... Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Mnie nikt nie pytał jakie radio...gość powiedział 350 zł na karkonowskiej... i jeszcze 1,5 h roboty! Podejdzie Ci ten kolektor bez problemu
-
Tapicerstwo
Kiera 3 ramiona?Ręczny jest już w skórze? Recaro jaki kolor? ---------- Post dopisany at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany at 13:45 ---------- a masz gładką granatową? perforowana jest ekstra, ale kierę mam zwykłą, to nie będzie pasować inna niż gładka skóra... skaj mam, skóre mogę mieć Skóra czarna, kiera 3 ramiona i wszystko inne w skórze. Alcantarą też obszywasz? Tak alcantarą a raczej jej imitacją obszyje wszystko poza kierownicą, kiera 150,galka 40,mieszek50,reczny30,fotel skora 140z barwieniem. Razem 410 jak pisałem że dla swoich rabat to wychodzi 330 za cały pakiet;) Miałem na myśli obszycie recarosa w alkantarze
-
Tapicerstwo
Kiera 3 ramiona?Ręczny jest już w skórze? Recaro jaki kolor? ---------- Post dopisany at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany at 13:45 ---------- a masz gładką granatową? perforowana jest ekstra, ale kierę mam zwykłą, to nie będzie pasować inna niż gładka skóra... skaj mam, skóre mogę mieć Skóra czarna, kiera 3 ramiona i wszystko inne w skórze. Alcantarą też obszywasz?
-
Kundel srebrny by mrogal
Ile takie oklejenie furaka?
-
Tapicerstwo
Ligowa sprawa paniczu, jakbym miał wysyłać fotel do Raggi to mnie zjadły koszty transportu Mów mnie prezes, Kiera + ręczny + gałka + mieszek do aczy oraz boczek skórzany w Recarosie. Viela za to?
-
Spoty wrocławskie
Całkiem przyzwoita ilość :-D Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Obicie klapy bagażnika bym przytulił silniczek wycieraczek hmm jakąś ciekawa kierownica s line ? Duże prawe lusterko, skórzane Kubły. Zegary z dużym fisem plus tempomat gałkę jak coś jeszcze sobie przypomnę to napisze Duże lustro mam, kierownica s line też się znajdzie, nawet obszyta skórą pikowaną