Treść opublikowana przez Nelson
-
Spoty wrocławskie
http://tablica.pl/i/oferta/fiat-cinquecento-od-fana-motoryzacji-CID5-ID5fWNt.html#f250e29f5b Wysłane z monopola 24/7 ---------- Post dopisany at 16:54 ---------- Poprzedni post napisany at 16:34 ---------- Poszedł w niecałe 2h :-D Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
To Co nic nie da, za chwilę problem po przekroczeniu 3k obrotów powróci. Użyj pompki do piłki. Wsadź igłę do środka i pompuj. Oczywiście najlepszy byłby kompresor ;-) Wysłane z monopola 24/7 ---------- Post dopisany at 00:28 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ---------- w sensie moja a4 czy Ty? czy razem? Banan zrób najpierw logi, sprawdź luzu na turbinie. Coś nie halo skoro wcina tyle oleju. Jednym słowem masakra Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Maciek jak wpada Ci w notlauf to na bank masz za***any olejem czujnik w Ecu, żółtek Duffiego ma to samo. Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
A Ja piję że szwagrem... Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Ssanie to groźna rzecz przy piciu Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Jedno, dwa, ewentualnie osiem :-D Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Tak to jest przy grzebaniu w aucie. Ja na szczęście dałem radę założyć tipa:D Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Gniady możesz mieć rację, ponieważ szukam prezentu dla dzieciaka mojego kumpla :-D Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Dobra, rozumiem. Mama zakazała przed ślubem :-D Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
To Lolek nie wal gruchy, tylko pompuj pannę :-D Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Tak jest Czujnik w spodniach, połączony jest z czujnikiem wzroku i dotyku:decayed:
-
Spoty wrocławskie
Niech przyjdą do mnie, jak pryebie pałą po nóżkach to im się odechce pajacowania
-
Spoty wrocławskie
Ty się nie baw w jakieś śmieszne banany, aero supe hiper wyjebane. Kup zwykłe pióra i nie cuduj. Musiałbyś zmienić ramiona. Wysłane z monopola 24/7 ---------- Post dopisany at 17:46 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ---------- Kjerwa pompa paliwa wysypała się w cieniasie... Koszt to całe 25 zł :-D Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
PSJ się kłania:grin:
-
Spoty wrocławskie
Ja cherry :-D Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
DW 05OUL prawie jak 0 SOUL Wysłane z monopola 24/7- Spoty wrocławskie
Przy termostacie będziesz miał czujnik temp. Wysłane z monopola 24/7 ---------- Post dopisany at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany at 16:40 ---------- Haha ale dostałem ligowe tablice w UM :-D Wysłane z monopola 24/7- Spoty wrocławskie
Oilcenter Krakowska. Ja tam biorę i nie narzekam, że podrobiony. W zatoce na świętokrzyskiej był 30 zł tańszy :-D Wysłane z monopola 24/7- Spoty wrocławskie
Panowie sytuacja jest. Na biegu kręcą się oba koła w powietrzu, ale silnik nawet nie drgnie. Na luzie kręci się tylko jedno koło i silnik też nie drgnie. Chyba korbowód pęcł w mojej czarnuli... Oczywiście mowa o sytuacji po dzwonie:kwasny:- Superb v6
Emil teraz możesz wozić prezydenta :-D Wysłane z monopola 24/7- [B5 APS] by czorny
Czorny, zapomniałem Ci powiedzieć, te halogeny ode mnie dodają +5km i 10 Nm :-D Wysłane z monopola 24/7- Spoty wrocławskie
Emil też z chęcią pooglądałby fikołki. Do dzieci, a nie gołe cycki w głowie :-D Wysłane z monopola 24/7- Spoty wrocławskie
Z jakiego gatunku chcesz? Może być porno? :-D Wysłane z monopola 24/7- Spoty wrocławskie
Arek przykra sprawa, ale trochę mnie udupił z sianem dzwon czarnej... :mad: Wysłane z monopola 24/7 - Spoty wrocławskie