Treść opublikowana przez Nelson
-
Spoty wrocławskie
Daj mnie linka bo na taptalku nienawidzę szukać.
-
Spoty wrocławskie
Ja dzisiaj wyrwałem Dyfer i robię Full serwis, sterownik, pompka, filtr i olej
-
Spoty wrocławskie
No to powiem Ci ligowo. Moja pali 13 gazu albo 11 pb na trasie.
-
Spoty wrocławskie
Siema. Jak tam żyjecie po wczoraj?
-
Spoty wrocławskie
B5 i b6 mają te same fele? Tak
-
Ubywa płynu chłodniczego a co2 w nim nie ma
Po prostu gdzieś Ci ten płyn ucieka, ot to cała zagadka
-
Zestaw na srebrny kolor na zimę
Fusso Coat #99 Cleaner Duraglossa
-
Spoty wrocławskie
Nie miałem na myśli diagnostyki. Jedynie moderację :-D
-
Spoty wrocławskie
Ćwiara jest przekupny :-D
-
Spoty wrocławskie
Mam kogoś od Focusów. PW
-
Spoty wrocławskie
Co chciał ? Mam zanik głosu dlatego nie odbierałem.Co Ty nauczycielem jesteś? :-D
-
a4 2.5 tdi akn wylaczajace sie czasami turbo.
Przeładowanie = zapieczone kierownice w turbinie, lub zawór N75. Przegoń auto na 1,2,3 biegu do odcięcia, może pomoże.
-
Spoty wrocławskie
Wystarczy, że to był S16 + lekkie mody. To waży jakieś 1000-1050kg i około 170 kucyków i masz odpowiedź :-)
-
Spoty wrocławskie
Kozunia Ty szukasz kubły do obszycia?
-
Spoty wrocławskie
Nie chwal się
-
Spoty wrocławskie
Siema, Panowie gdzie można kupić pestki do immo?
-
Spoty wrocławskie
Siema Zasłyszane dzisiaj w radyjo. Disco polo z rana jak śmietana
-
Spoty wrocławskie
7ki za lizaka :-D
-
Spoty wrocławskie
Dzisiaj Szczurku w 1.8t mam gdzie się wpiąć ze wskaźnikiem boost'u czy muszę wiercić w dolocie? Masz, trojnik i do budzikaPatykiem pisane Podziękował zaraz wrzucam foty do galerii On ma poprzeczniaka, a nie wzdłużniaka
-
Spoty wrocławskie
a ja Ci coś lepszego polece: Stare :-D
-
Spoty wrocławskie
Panowie polecam film "Służby specjalne", wszystko zgrywa się w jedną całość. Wystarczy kojarzyć pewne fakty z życia publicznego ;-)
-
Spoty wrocławskie
Mięka piz*a, nie ma się co spinacze Karol było git ;-)
-
Spoty wrocławskie
Ja biorę :-)
-
Spoty wrocławskie
To wszystko tłumaczy ;-)
-
Spoty wrocławskie
Goldik jakiś zmęczony :-D