Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czesterlukasz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czesterlukasz

  1. Witam. Kluczyk zakodowany Dzięki wszystkim za pomoc. Pozdrawiam.
  2. Nie mam drugiego kluczyka. ---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 16:47 ---------- Auto otwarte. Teraz jak zakodować kluczyk?? Przekręcenie kluczyka na pozycje zapłon i przytrzymanie przycisku nic nie daje. Jakiś inny sposób??Kluczyk jest sprawdzony i ma działać.
  3. Zamek w bagażniku nie działa a macher który mi sprawdził kluczyk mówił że jest w porządku.
  4. Witam. Mam problem. Padła mi bateria od pilota przy zamkniętym aucie. Wymieniłem baterie i nie moge otworzyć auta z pilota. Ręczne otwieranie odpada bo jest w drzwiach inny zamek. Co teraz zrobić a chciałbym uniknąć pomocy drogiego magika. Proszę o wszelką pomoc. Z góry dziękuje. Mam audi A4 B6 AWX z 2001r.
  5. czesterlukasz opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. Mam poważny problem. Mianowicie gdy zapalam auto zaświeca sie kontrolka ESP a następnie kontrolka świec żarowych zaczyna mrugać. Obroty silnika zatrzymują sie na 1100 obr/min. Auto w ogóle nie reaguje na gaz. Prosze o pomoc...
  6. Mam problem z mocą silnika. Mianowicie silnik z dnia na dzień przestał ciągnąć. Brakuje mocy w każdym zakresie obrotów, poza tym jest problem z odpaleniem tzn. trzeba go chwile kręcić wcześniej odpalał na dotyk. Turbina była regenerowana 2 miesiące temu. Okazało sie że mam inny model przepływki niż fabrycznie powinienem mieć. Zdarza sie równiez czasami że w czasie jazdy zapala sie ESP i auto całkowicie traci na mocy.Wczoraj rano auto mnie pozytywnie zaskoczyło bo ciągło jak szalone ale po południu wszystko wróciło do "normy".Nie ma pojęcia z czym może być problem. Może ta przepływka? Prosze o pomoc...
  7. Witam. Mam padnięty moduł mocy(został zalany) o numerze 8E0 907 279. Niestety nigdzie nie moge takiego dostać. Występują natomiast moduły o tym samym numerze tylko na końcu mają dodatkową jeszcze jedną literke np. K lub B albo E. Czy ta litera ma jakieś znaczenie? i czy moge taki moduł zamontować ? Bardzo prosze o pomoc...
  8. Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Łukasz i jestem posiadaczem Audi A4 B6 z 2001. W razie problemu z autem proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.