Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Brak mocy


czesterlukasz

Rekomendowane odpowiedzi

coś dzieje się z potencjometrem pedału gazu - najczęsciej przyczyna takiego stanu jest wilgoć/woda która dostaje sie do wiazki/wtyczki pedału gazu - sprawdź to - jesli bedzie mokro - wysusz kable/wtyczkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo :) któregoś pięknego dnia po wyjeździe z myjni zaświeciły się kontrolki i 1200 obrotów na stałe... Dotoczyłem się do domu i po przeglądnięciu naszego forum zacząłem szukać. Okazało się, że woda dostała się do wtyczek przy ECU. Przyczyną była pęknięta obudowa - pozostałość po poprzednim właścicielu :) od wymiany obudowy na nową brak podobnych przygód :) Zacznij od wysuszenia okolic komputera a później zdiagnozuj skąd się wzięła tam woda (jest opcja że uszczelka pod obudową się sypie).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś wstawić jakąś fotkę jak wygląda ta obudowa i gdzie ona jest?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak otworzysz maskę to znajduje się w samiuśkim prawym górnym rogu (prawym po Twojej stronie, stojąc przed autem :) lub inaczej po stronie kierowcy :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim wypadku co innego było przyczyną a mianowicie zapieczone , zabrudzone łopatki turbiny nie otwierały się tak jak powinny.

Problem rozwiązałem w trasie jechałem ok 250km nie zapinając 6go biegu tylko 4-5 max w przedziale obrotów od 2700 do 4100. Przegoniłem tak furkę i problem znikł.

Przed traską na połowę baku zalałem taki środek i autko jeździ zupełnie inaczej.

diesel_system_cleaner.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...