Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tobe

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tobe

  1. tobe odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Braklo Roo i Chicharito mam nadzieje ze szybko wroca a wtedy na spokoju wyjda z pierwszego miejsca
  2. A to moje Nikt mnie jeszcze nie kojarzy bo nie moge dotrzec na spota Pozdro
  3. Potwierdzam, najlepsza trasa Zrobiłem takową tydzień temu tylko w drugą stronę Kraków->Legnica->Zielona Góra->Gorzów->Szczecin->Kołobrzeg ponad 500km autostrad do tego 2 pasy i tylko małe odcinki z jednym ale w dobrym stanie Wracałem przez Poznań Łódź ze względu na odwiedziny znajomych w Łodzi i więcej tak nie pojadę - do Poznania non stop wiochy, miasteczka i 50 :/ Poznań korki,do Łodzi najdroższa autostrada w Polsce 46zł, Łódź-Częstochowa 3h :/ Tyle gorzkich żali Pozdrawiam
  4. tobe odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Obawiam się, że w tym artykule pada prorocze zdanie: Ponieważ niebawem także inne nasze drużyny (Wisła, Legia, Śląsk) zagrają w europejskich pucharach, jest spora szansa, że - wzorem lat ubiegłych - nie będziemy musieli zbyt długo czekać na kolejne części dziadów.
  5. Pozdro dla czarnego sedana B6 KDA z którym się mijalem od Ruczaju po rondo grunwaldzkie Wysłano z MotoA953 z użyciem Tapatalk
  6. U mnie powodem było to: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=185574.msg2178948#msg2178948
  7. Zapewne tak jeśli jesteś Motorolnikiem Pozdrawiam
  8. tobe odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    Komuś skradziona 3 dni temu a widzę, że tutaj nie dał info więc wlepiam: http://www.wykop.pl/ramka/740503/11-maja-w-nocy-skradziono-mi-moja-audi-a4/
  9. tobe odpowiedział(a) na Booggy temat w 1.9TDI
    Mnie się to zdarzyło dwa razy chwilę po kupnie (poprzedni właściciel musiał uprawiać PSJ) a i ja na początku delikatnie jeździłem Zgłębiwszy temat notlaufa przegoniłem niunię konkretnie po A4 od 1 do 6 biegu do ponad 4000 obrotów i spory odcinek 200km/h i od tego czasu jeżdżę dynamiczniej, a jak nie mam gdzie się rozpędzić w Krk dzięki korkom to sobie raz na tydzień w nocy wyskoczę depnąć Problem jak do tej pory się nie powtórzył a minęło od tego czasu 6 miesięcy Tak więc na początek polecam dobrze przedmuchać turbo, może wystarczy tak jak u mnie Pozdrawiam
  10. A to moje Pozdro
  11. Na podstawie tego tematu zalałem teraz niuni Motula Specific 505.01, wcześniej od zakupu przez 12000 miałem Castrol Magnatec Professional B4 serwisowy z beczki. Muszę przyznać, że po wymianie kultura pracy silnika jest o wiele lepsza, nie słychać już tego klekotu co wcześniej (zapewne popychacze się uspokoiły) Dzięki bardzo za poradę i polecam wszystkim Motula Pozdrawiam
  12. A to prawdopodobnie moje Teraz kojarzę, że widziałem jakieś B7 i coś w tym czasie trąbiło Jestem jeszcze noobem jeśli chodzi o znajomość Waszych aczwórek Mieszkając na codzień w KRK postaram się to zmienić Pozdro P.S. Ostatnio za bardzo ładną B7 czarną KR na klubowych ramkach zaparkowałem pod Biprostalem Pozdrawiam przy okazji
  13. Dorzucę swoje statystyki Od kupna zrobiłem jakieś 12000km... Średnio wg motostat wychodzi mi 7,6l/1000km. Głównie dzięki "płynnemu" poruszaniu się po Krakowie Przy trasie Kraków-Poznań (A4 130-150km/h, reszta drogi krajowe) spalił 6 Zimą w krakowskich korkach 9,4... W lecie ok 8. Rekord w trasie 4,6 wg komputera 70-90km/h na 5,6 biegu (czyt. PSJ). Pozdrawiam
  14. Ostatnio po 12000km wymieniałem wszystkie filtry (druga wymiana po zakupie) i tak będę robił za każdym razem. Nie ma co oszczędzać na filtrach gdyż koszt niewielki względem ewentualnych szkód a to co zobaczyłem po wyjęciu filtra paliwa tylko mnie do tego przekonało a tankuję na sprawdzonych stacjach i raczej ulepszonego diesla... Filtry stosuję ori Bosch. Pozdrawiam
  15. Witam, Czy http://www.motul.krakow.pl/ to pewne źródło Motula? Wiem, że można dostać pewne na forum u ludzi, ale tutaj mają ceny praktycznie takie same i są na miejscu... I jeszcze pytanie: Do AVFa lepiej 505.01 Specific czy 8100 x-clean? Dzięki
  16. tobe odpowiedział(a) na czesterlukasz temat w 1.9TDI
    Miałem to samo któregoś pięknego dnia po wyjeździe z myjni zaświeciły się kontrolki i 1200 obrotów na stałe... Dotoczyłem się do domu i po przeglądnięciu naszego forum zacząłem szukać. Okazało się, że woda dostała się do wtyczek przy ECU. Przyczyną była pęknięta obudowa - pozostałość po poprzednim właścicielu od wymiany obudowy na nową brak podobnych przygód Zacznij od wysuszenia okolic komputera a później zdiagnozuj skąd się wzięła tam woda (jest opcja że uszczelka pod obudową się sypie). Pozdrawiam
  17. Od 2 dni zauważyłem u siebie to samo... pierwsze hamowanie bardzo słabe... 3 dni temu kiedy był jeszcze mróz nie było problemu, teraz gdy w nocy jest 0-3 stopnie sytuacja występuje (i tylko po postoju dłuższym niż 8h). Następne hamowania są super... Widziałem gdzieś wątek, że właśnie przy takich temperaturach zewnętrznych takie cyrki występują Zastanawiam się czy coś sprawdzać czy poczekać do zmiany temepratury Dodam iż z hamulcami ostatnio dłubałem w sierpniu - tarcze + klocki przód i od tego czasu czy +35 czy -20 nie było żadnego problemu Pozdrawiam
  18. Mnie (AVF) po zakupie przy robieniu "pakietu startowego" zalali castrol magnatec professional B4 http://www.castrol.com/castrol/sectiongenericarticle.do?categoryId=9014529&contentId=7028800#7186176 Spełnia 505.01. Nie znalazłem jednak jeszcze żadnej opinii na temat produktów castrola dla warsztatów... Co myślicie? Zrobiłem 8000km więc niebawem trzeba będzie zmienić a tutaj wszyscy Motula polecają Jeśli Motul to który najlepszy dla AVFa? MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40 czy MOTUL SPECIFIC VW 505.01? Dzięki za opinie Pozdrawiam
  19. Witam serdecznie wszystkich klubowiczów. Mam na imię Bartek i właśnie zostałem szczęśliwym posiadaczem A4 B6 1.9 TDI 131KM. Pozdrawiam!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.