Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tobe

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. tobe odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Braklo Roo i Chicharito mam nadzieje ze szybko wroca a wtedy na spokoju wyjda z pierwszego miejsca
  2. A to moje Nikt mnie jeszcze nie kojarzy bo nie moge dotrzec na spota Pozdro
  3. Potwierdzam, najlepsza trasa Zrobiłem takową tydzień temu tylko w drugą stronę Kraków->Legnica->Zielona Góra->Gorzów->Szczecin->Kołobrzeg ponad 500km autostrad do tego 2 pasy i tylko małe odcinki z jednym ale w dobrym stanie Wracałem przez Poznań Łódź ze względu na odwiedziny znajomych w Łodzi i więcej tak nie pojadę - do Poznania non stop wiochy, miasteczka i 50 :/ Poznań korki,do Łodzi najdroższa autostrada w Polsce 46zł, Łódź-Częstochowa 3h :/ Tyle gorzkich żali Pozdrawiam
  4. tobe odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Obawiam się, że w tym artykule pada prorocze zdanie: Ponieważ niebawem także inne nasze drużyny (Wisła, Legia, Śląsk) zagrają w europejskich pucharach, jest spora szansa, że - wzorem lat ubiegłych - nie będziemy musieli zbyt długo czekać na kolejne części dziadów.
  5. Pozdro dla czarnego sedana B6 KDA z którym się mijalem od Ruczaju po rondo grunwaldzkie Wysłano z MotoA953 z użyciem Tapatalk
  6. U mnie powodem było to: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=185574.msg2178948#msg2178948
  7. Zapewne tak jeśli jesteś Motorolnikiem Pozdrawiam
  8. tobe odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    Komuś skradziona 3 dni temu a widzę, że tutaj nie dał info więc wlepiam: http://www.wykop.pl/ramka/740503/11-maja-w-nocy-skradziono-mi-moja-audi-a4/
  9. tobe odpowiedział(a) na Booggy temat w 1.9TDI
    Mnie się to zdarzyło dwa razy chwilę po kupnie (poprzedni właściciel musiał uprawiać PSJ) a i ja na początku delikatnie jeździłem Zgłębiwszy temat notlaufa przegoniłem niunię konkretnie po A4 od 1 do 6 biegu do ponad 4000 obrotów i spory odcinek 200km/h i od tego czasu jeżdżę dynamiczniej, a jak nie mam gdzie się rozpędzić w Krk dzięki korkom to sobie raz na tydzień w nocy wyskoczę depnąć Problem jak do tej pory się nie powtórzył a minęło od tego czasu 6 miesięcy Tak więc na początek polecam dobrze przedmuchać turbo, może wystarczy tak jak u mnie Pozdrawiam
  10. A to moje Pozdro
  11. Na podstawie tego tematu zalałem teraz niuni Motula Specific 505.01, wcześniej od zakupu przez 12000 miałem Castrol Magnatec Professional B4 serwisowy z beczki. Muszę przyznać, że po wymianie kultura pracy silnika jest o wiele lepsza, nie słychać już tego klekotu co wcześniej (zapewne popychacze się uspokoiły) Dzięki bardzo za poradę i polecam wszystkim Motula Pozdrawiam
  12. A to prawdopodobnie moje Teraz kojarzę, że widziałem jakieś B7 i coś w tym czasie trąbiło Jestem jeszcze noobem jeśli chodzi o znajomość Waszych aczwórek Mieszkając na codzień w KRK postaram się to zmienić Pozdro P.S. Ostatnio za bardzo ładną B7 czarną KR na klubowych ramkach zaparkowałem pod Biprostalem Pozdrawiam przy okazji
  13. Dorzucę swoje statystyki Od kupna zrobiłem jakieś 12000km... Średnio wg motostat wychodzi mi 7,6l/1000km. Głównie dzięki "płynnemu" poruszaniu się po Krakowie Przy trasie Kraków-Poznań (A4 130-150km/h, reszta drogi krajowe) spalił 6 Zimą w krakowskich korkach 9,4... W lecie ok 8. Rekord w trasie 4,6 wg komputera 70-90km/h na 5,6 biegu (czyt. PSJ). Pozdrawiam
  14. Ostatnio po 12000km wymieniałem wszystkie filtry (druga wymiana po zakupie) i tak będę robił za każdym razem. Nie ma co oszczędzać na filtrach gdyż koszt niewielki względem ewentualnych szkód a to co zobaczyłem po wyjęciu filtra paliwa tylko mnie do tego przekonało a tankuję na sprawdzonych stacjach i raczej ulepszonego diesla... Filtry stosuję ori Bosch. Pozdrawiam
  15. Witam, Czy http://www.motul.krakow.pl/ to pewne źródło Motula? Wiem, że można dostać pewne na forum u ludzi, ale tutaj mają ceny praktycznie takie same i są na miejscu... I jeszcze pytanie: Do AVFa lepiej 505.01 Specific czy 8100 x-clean? Dzięki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.