Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kaszub36

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. mam ESGi prawie dwa lata i jestem bardzo zadowolony tylko były wymieniane oringi we wtryskach a tak wszystko ok :th:
  2. jasne ze warto jesli robisz kilometry bo jak tylko do koscioła to daj na luz ja robie cdziennie 160 km i mi sie strasznie opłaca a silnik chodzi jak igełka oczywiscie sekwencja :th:
  3. miałem podobnie i okazało sie ze jeden wtryskiwacz od gazu padł i podawał gaz do paliwa szybka wymiana i jest ok :th: a moze tak najpierw sprawdzisz vag-em
  4. dzieki za wszystkie rady,Faktycznie zalana pompka wlneła na amen i elektronik powiedział ze nie warto juz naprawiac. wiec kupiłem nową z alegro dzis zamontowałem i wszystko juz jest ok nawet lampka
  5. ok to wszystko mozliwe ze pompka jak mówiłem było widac ze była troche zalana wodą teraz tylko jakiegos elektronika i do roboty. Moze ktos zna jakiegos dobrego z ok Chojnic??
  6. no niestety ja jestem z pomorskiego koło chojnic jeszcze jedna drobnostka lampka na suficie w pozyci otwarte drzwi tez przestała działac w tym samym czasie a moze to tylko popierdułka nie wiem
  7. dzis elektryk sprawdził ze pompka była troche zalana wodą ale nic nie zdziałał. kurka a ja mam wontpliwosci co ma pompka do alarmu który,tez padł
  8. od jakiegos czasu wariował mi szyberdach tz gdy był otwarty to raz sie otwierał cały a raz nie a wczasie jazdy ruszał sie a dzis rano przestał centralny reagowac na pilota i cały czas swieci sie dioda od alarmu ps dzis przestał działac cały zamek otwieranie tylko drzwi z klucza inne sie nie owierają i jest problem bo klapa tylnia sie nie otwiera i wlew paliwa tez nie [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2007, 20:44 _________________________________________________i co nikt nic nie powie?? ;(
  9. ten typ tak ma i zawsze sie kręci
  10. generali twierdzi ze z osobą fizyczną mają czas 1 miesiąc a z firmą nie ma okreslone i nie ma okreslone czasu w jakim firma musi wypowiedziec
  11. mam problem z wypłatą roszczen z ubespieczyciela Generali moze ktos ma dobre sposoby na nich sprawa wygląda w ten raz ze autko ukległo uszkodzeniu na budowie drogi i teraz sie tłumaczą ze nie wypłacą zanim wykonawca sie nie wypowie a nie wupowiada sie juz od pazdziernika Sądami juz tez ich straszyłem Pomocy!!!!!
  12. Pisałem o tym wielokrotnie. 1177 oznacza brak komunikacji między ECU a Immo. Adaptacja na kanale 00 w Immobilizerze powinna pomóc. znalazłem ten opis Masz autko z 1994 roku? To serwis w takim przypadku jest do D.PY. W tym roczniku jeśli jest zanotowany w silniku błąd 17978 i w Immobolizerze jest 1177, to wystarczy dopasować bez LOGIN-u. Czyli: Immo (25) Adaptacja (10) Kanał 00 Jeśli pyta o nową wartość to wpisać wartość 0 Zatwierdzić. juterko sprawdze moze zadziała [ Dodano: 17-04-2007, 10:28 ] Pisałem o tym wielokrotnie. 1177 oznacza brak komunikacji między ECU a Immo. Adaptacja na kanale 00 w Immobilizerze powinna pomóc. szogun0 jestes wielki zadziałało :biggrin: dzieki bardzo
  13. a moze ktos by pociągnął ten temat jakie błedy pokazuje vag moja sprawa wygląda tak ze odpalam Niunie a ona gasnie po chwili i mruga dioda od ima styki wyczyszczone i dalej to samo i tylko kodzik wyskakuje 1177 i co ja mam począć
  14. Mam podobny problem. Gdy załanczam alarm szarpanie drzwi uruchamia go ale czujniki w słupkach nie chcą zareagowac na ruch

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.