Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wentylator zaczął ciągle chodzić


cayenne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Od razu piszę,że starałem się znaleźć podobny temat i owszem jest kilka,ale nie doczytałem się w nich konkretnej odpowiedźi. Może nie potrafie szukac,ale wpisywałem wentylator,chłodzenie,temperatura itp. Jeśli kogoś zdenerwowałem to z góry PRZEPRASZAM.

Chodzi mi o włączanie się wentylatora-tego dużego zaraz przy chłodnicy. Czy stoje,czy jade,czy silnik zimny,czy ciepły on ciagle się kręci:\ A dziwi mnie to,że tak jak w jednym z postów kolega ma ten sam silnik i uzyskał odp.,że to normalne. Problem w tym,że gdy kupiłem moje cudeńko to specjalnie otworzyłem maske i czekałem żeby temperatura wzrosła na tyle,żeby załączył się wentylator.Chciałem sprawdzić,czy poprostu działa. No chyba,że miałem sen. Temperatura w silniku ciągle na jednym poziomie,czy na postoju i włączonym silniku,czy podczas jazdy-lekko ponad 90st. Sam już nie wiem,co mam o tym myślec. Płyn jest na dobrym poziomie. Troche mnie to dziwi,że od razu załącza sie wentylator nawet od chłodzenia nawet,gdy silnik jest zimny. Sam już nie wiem,czy jechać do mechaniora,czy poprostu tak ma być.

Bardzo Was proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Ten najwiekszy wentylator przy chlodnicy, bedzie ci sie krecil zawsze tylko teraz zalezy od temperatury silnika czy on bedzie sie krecil szybciej czy wolniej. wiec raczej sie tym nie zamartwiaj bo to jest normlany objaw :a4fan:

A na forum byla juz podanna konkretna odpowiec co do tego tematu

Poz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...