Treść opublikowana przez Dygu
-
Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
Panowie wiecie jak za pomoca vag-a w liczniku z a6 zmienic jasnosc podswietlenia? bo jak wiadomo po przelozeniu do a4 licznika od a6 nie ma regulacji jasnosci podswietlenia licznika :/ a standardowe ustawienie jest za ciemne :/
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
a ja wpadłem na inny pomysł i podłaczyłem sie do lampki w schowku mniej grzebania i lepszy dostep niz od przyciskow itp
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
zastosowalem sie do opisu dropsona i wszystko działa teraz czekam na kolejne lampki i w drzwi bede montowal, wpiecie w instalacje to samo tylko lampka gdzie indziej
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie wiecie moze jak podlaczyc do zegarow z fisem czujnik temp oleju?? wyczytalem ze trzeba go podlaczyc pod pierwszy pin w liczniku w kostce 4 pinowej, ma ktos nr takiej wtyczki?? gdzie moglbym ja kupic pytanie nr dwa kupilem ori czujnik i wiazke do niego i ida dwa kable z wtyczki jeden do czujnika temp a drugi do czujnika chyba poziomu czy cisnienia a z drugiej strony wtyczki ida juz 3 kable :/ do czego jest trzeci?? masa/prad?? ewentualnie jak sie wepne w ori instalacje to gdzie w srodku szukac tego kabla do temp oleju? czy w ogole taki jest czy trzeba ciagnac z silnika do srodka?? pozdro ps. mam nadzieje ze ktos mnie zrozumie
-
Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
jakby ktos sprzedaż bez uprawnień
-
Montaż tempomatu A4 B5
da rade tylko musisz kupic caly zestaw razem ze sterownikiem pompka itp itd duzo roboty ja niedlugo z kolega Pavlo bede to przerabiał
-
[ALL B5] Silniczek regulacji w lampie hella a boscha
i jak poradziles sobie z problemem?? reszta wtyczek p&p??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
i jak efekt?? ja na bank mam zarowki bodajze 5szt
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
1995 r. należy żaróweczki powymieniać. mam podobne Pytanie bo u mnie na fisie nawet podczas testu caly fis jest koloru pomaranczowego, da rade to zmienic?? czerwone zarówki wystarcza?? licznik z 96 roku
-
FIS do A4 od A6
Panowie jak z tym wskazywaniem paliwa ktos sobie poradzil z tym problemem??
-
[B5 ADR] Cieknący przewód / wąż wspomagania ciśnieniowy
bedzie pasowal od 1.9tdi tylko bedzie dluzszy o 10 cm ja mam u siebie wlasnie taki i jest git
-
[B5 ADR] Wyjąca pompa wspomagania
problem rozwiazany kupilem ori waz i cisza tylko problemow przez glupi waz za 70 pln...
-
[B5 ADR] Wyjąca pompa wspomagania
Witam mam problem z wyjaca pompa wspomagania, czytalem juz wszystkie posty na ten temat i dalej brak odpowiedzi i rezultatów... historia wyglada tak: padla mi maglownica wiec oddalem samochod na wymiane, zalozyli mi regenerowany magiel na ktory dostalem rok gwarancji, odbieram samochod i lipa wspomagania brak... wiadomo pompa ktora juz mi ciekla wiec kazalem wymienic. mechanior oddal moja pompe do regeneracji zrobili przy okazji wymienili przewod idacy od pompy do magla na jakis zamiennik za 150 pln i pupa nie bylo wspomagania na niskich obrotach, wiec zalatwili druga pompe ktora wyla jak cholera!! no dobra wina dupnych pomp wiec kazalem kupic nowa pompe w sklepie Fota 400 pln, zamontowali i kolejna wielka pupa!! przy obrotach ponad 3tys wyje jak cholera... Panowie co robic?? uklad jest zalany plynem mobil ATF 220, w zbiorniczku siatka jest nienaruszona (zdjecie -> http://imageshack.us/photo/my-images/819/15062011153.jpg/ ), plyn w zbiorniczku plynie ze "srednia predkoscia" moje podejrzenia: - nie ten plyn wspomagania - wadliwa nowa pompa - albo ten cholerny waz do maglownicy jakis lipny prosze o pomoc
-
[ALL B5] element mechanizmu podnoszenia szyb- pomocy jaki nr?
wielkie dzięki panowie część już zamówiłem w aso cale 17 pln pozdro i pozdrawiam
-
[ALL B5] element mechanizmu podnoszenia szyb- pomocy jaki nr?
Witam mam mega problem mianowicie dzis w amoku wcisnalem przycisk od otwierania okna i klops trzask i szyba sie nie podnosi o wlasnych silach tylko opuszcza rozebralem boczek i w rynnie drzwi znalazlem oto ten kawalek plastiku/ prowadnice linki http://img35.imageshack.us/i/1439576898.jpg zaznaczone na zdjeciu czy ktos wie czy da sie to kupic?? jak to sie nazywa jaki ma numer katalogowy?? czy trzeba kupowac caly mechanizm?? prosze o szybka odpowiedz ewentualnie czy ktos cos takiego posiada kupuje natychmiast!! auto:A4 avant b5 1996 rok pozdrawiam Dygu
-
Spotkania na drodze
W niedziele około 14 w na skrzyżowaniu krajowej 50 z droga na skrót do mińska mazowieckiego na światłach srebrna a4 b5 z ramkami klubowymi, ja zielony avant również b5, mrugałem długimi skręcając w Twoja stronę(kto to? ) pozdr
-
Spotkania na drodze
moskal namierzony w piątek o 14 w Piasecznie pod lukas bankiem
-
Spotkania na drodze
w sobotę około 14 to leciałem przez wilanów/czerniakowską i wisłostrade do centrum, widziałem tylko A4 z wlepa i ramka ale z AKP blachy WI Piaseczna nie odwiedzałem... czym jechałeś?? chyba nie swoja :>
-
Jakie coupe z lat 90 tych???
audi coupe quattro 20V
-
Spotkania na drodze
kto bawil sie na weselu marka i magdy w minsku w sobote?? b6 w avancie na blachach WM ....88?? ramki klubowe :>
-
Ciekawa gra jak komuś nudzi się w pracy :)
menelgame trafiłem na nią przypadkiem i wciągnęła mnie konkretne zwłaszcza ze wczoraj złamałem noge i siedze na l4 znacie jakies inne ciekawe gry online?? musze sobie wypełnić czas przez nastepne 3tyg pozdro
-
A4 Klub Polska "na motocyklu"
Ja będę pojawimy się już w piątek o 19 od nas będzie około 6 motocykli
-
Spotkania na drodze
kolejny strzal pod palacem na parkingu kolega srebrnym b5 po 2 lifcie 1,8T AJL klubowa naklejka zawracałeś tuz przed głównym wejściem ja stałem z kumplem przy swoich motocyklach
-
Spotkania na drodze
kogo kolega przylapał w Pszczynie??
-
Czy policjant ma prawo ukarać mandatem ?
teraz pytanie ile wynosi ta najwyższa kara??