Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ned Kelly

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam ponownie Sorry za tę przerwę - musiałem wyjechać służbowo na kilka dni. Serdeczne dzięki dla wszystkich którzy odpisali. Jestem "cienki" w tych sprawach, jak widać nie ma 100 % pewności i będę chyba musiał udać się do specjalisty. Musze Wam przyznać że teraz to już kompletnie wszystko się pozmieniało. Raz ciepło , po godzinie zimno przy tak samum ustawieniu. Pytacie się czy mam klimatronik ( bryka jest bez klimy) czy Vega ? - ??????????????? Nie wiem. W każdym rodzaju pokiełbsiło się kompletnie i być może kłnia się komputer. Ciekaw jestem co powie mechanik. Aby tylko nie wydziwiał i zmieniał pół samochodu jak to robią niektórzy. Raz jeszcze dziękuję i czekam na sugestje i uwaki Pozdrawiam Ned Kelly
  2. Witam wszystkich. Proszę o poradę. Kilka dni temu w nocy gdy było zimno chciałem włączyć ogrzewanie, niestety mimo iż przejechałem ok 10 km nadal leciało zimne powietrze. Na drugi dzień sytuacja była podobna - tym razem przekręciłem nadmuch na maksimum i zaczęło lecieć gorące powietrze. Wszystko było by OK ale teraz leci tylko gorące - zaś nie ma zimnego ani możliwości regulacji. Tylko gorące. Próbowałem zrobić to samo t.j. zwiększać lub zmniejszać nadmuch ale nadal leci gorące. Czy ktoś wie co się stało i jak usunąć tę awarię. :myśli: Pozdrawiam i czekam na porady End Kelpy
  3. Witam Wszystkich Proszę o radę Jakiś łapciuch puknął mnie na parkingu i uszkodził przedni zderzak - odskoczył lakier z podkładem za to sam zderzak jest OK. Mam pytania: 1. jaką szpachlę najlepiej zastosować na tego typu powierzchni ? 2. gdzie na tabliczce znamionowej jest nr. lakieru 3. czy do zderzaka ( włókno szklane ?) można użyć takiego samego lakieru jak do metalu ? Wszystkim z góry serdecznie dziękuję za rady. Pozdrawiam Ned Kelly
  4. WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA WSZELKIE RADY Pozdrawiam Ned Kelly
  5. Dzięki za informacje. Czekam na więcej Ned Kelly
  6. Witam Kończy się zima, a na mojej czarnej gablocie lakier zmatowiał nie tylko od soli i tp świństw z jezdni ale po prostu nie ma takiego połysku jak kiedyś. Poradźcie - czy lepiej udać się do lakiernika by go wypolerował, czy zrobić to samemu - a jak tak to który preparat polecacie i czy zrobić to ręcznie czy przy pomocy polerki. Nie mam w tym wielkiej wprawy (maszyna) i wiem że mocno naciskając można więcej sknocić niż poprawić. Pozdrawiam Ned Kelly
  7. Witam Mam problem z potencjometrem w radiu Audi Chorus. Prawdopodobnie będę musiał je wymontować. W książce "Sam naprawiam" są pokazane 2 płaskie klucze służące do wyjęcia go z panelu. Czy ktoś wie jak je zdobyć ?????. Druga sprawa to - czy ktoś naprawiał potencjometr w tego typie roadiopdbiorniku ????. Problem wygląda w ten sposób, że albo gra b.głośno ( jak się włącz) a gdy prubuje przyciszyć - RYCZY aż głośniki mało co nie wyskoczą z obudowy. Czekam na informacje. Pozdrawiam . Ned Kelly
  8. Witam lakier na mojej gablocie jest czarny, po myciu zostają slady mimo że staram się wysuszyć ją irchą. Myję płynem z woskiem. Podobno nie powinno się używać płynów do garów typu Pur czy Ludwik bo "wysuszają" lakier i powodują jego matowość ??? Czym i jak często powinno się wypolerowć (ręczna praca) lakier ?? Proszę o sugestie i uwagi. Pozdrawiam. Ned Kelly
  9. Wszystkim serdecznie dziekuje za rady i informacje. Jestem tu nowy więc proszę o radę jak znależć porady dotyczące podświetlenia. Druga sprawa - jeśli moja bryczka jest z 1997 i jest to model B5 a podobno w nim nie było podświetlenia - nie mam co szukać żarówki by ją wymienic. Jeżdzę od niedawna i na 90 % dał bym słowo że było to podświetlone - chyba że coś mi się zdawało. A pro po - czy schemat instalacji elektrycznej by pomógł w tej sprawie. Może ktoś ma taki lub wie gdzie go poszukać. Z góry wszystkim dziękuje - NOWICJUSZ
  10. Witam Wszystkich Pisze po raz pierwszy. Kilka tygodni temu kupiłem bryczkę i wczoraj zauważyłem że przestało działać „podświetlenie” pokręteł do ustawiania temperatury, siły oraz kierunków nawiewu oraz podłużnego przycisku do cyrkulacji powietrza. Przypuszczam że padł któryś z bezpieczników, tylko który bo w niemieckiej książce wozu nie mogę znaleźć który to . Może ktoś mi pomoże . A może spaliła się żarówka – niestety nie mam schematu elektrycznego . I jeszcze jedno – może ktoś wie czy jest to Audi A4 B5, czy B6, czy może B7 Może to pomoże – Audi A4 Limousine 1,6 , silnik AHL, benzyna 74 kw z listopada 1977. Dzięki za pomoc – Raz jeszcze Wszystkich pozdrawiam
  11. Witam wszystkich. Bogdan z Łukowa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.