-
[B5 ADR] Huczący przegub
Ja mam ten sam problem, mi huczy w lewym kole, skręcając w prawo...a jak jadę prosto to przestaje huczeć...będę musiał sprawdzić czy to łożysko czy coś innego...u mechanika...
-
[B5 AFN] Przy hamowaniu buja mi się auto
To co muszę zrobić żeby działało prawidłowo??
-
[B5 AFN] Przy hamowaniu buja mi się auto
Witam.. Mam problem taki...jadąc nie wielką prędkością przy hamowaniu zauważyłem że mi pedał hamulca tak jakość dziwnie tryka i buja mi budę auta.. Co to może być,,jaka przyczyna jest tego?? Pozdrawiam serdecznie..
-
[B5 AFN] Bardzo duże drgania zimnego silnika
Jeszcze zauważyłem że jak silnik mi trzesie to z rury wydechowej wydostaje sie szary dym..dopiero po kilkunastu sekundach przestaje dymić... Wie może ktoś czemu tak dymi jaka jest przyczyna tego?
-
[B5 AFN] Bardzo duże drgania zimnego silnika
I jak nadal macie problemy z silnikiem? Ja w swoim aucie zauważyłem ze jak jeżdze codziennie to silnik jak uruchomię to nie trzesie, ale jak np dzień lub dwa dni nie jeżdzę i uruchomię silnik zimny to jest powtórka z rozrywki dzieje sie to samo co pisałem wcześniej.... To ciekawe dlaczego tak sie dzieje....Moze ktoś wie cos na ten temat?
-
[B5 AFN] Bardzo duże drgania zimnego silnika
Właśnie zauważyłem że od pary dni dokładnie przed weekendem silnik przestał mi drgać zaraz po uruchomieniu...tym bardziej że nie byłem jeszcze u mechanika...samo by sie coś zrobiło? Ale przed uderzeniem wstrysk działał mi dobrze nie było żadnego problemu silnikiem... Myślisz sonnen_x że to może być przeczyna tego buczenia ze wstrysk mi czasem przelewa?
-
[B5 AFN] Bardzo duże drgania zimnego silnika
Chciałem dodać ze jeszcze mi dziwnie buczy przy obrotach od 1000 do 2000 dodajac gazu na kazdym biegu.... Macie racje bez Vaga nic sie niestwierdzi jaka moze byc tego przyczyna...ale dzieki za podpowiedzi... pozdrawiam...
-
[B5 AFN] Bardzo duże drgania zimnego silnika
Witam Klubowiczów Mam problem z silnikiem, a chodzi o to ze jak uruchomie zimny silnik to ma nierowne obroty, skacze mi tak jakby chciał wypaść, nierówno pracuje.Dopiero po jakims czasie pracuje rowno, ale nie tak jeszcze jak powinnien. Nie wiem jaka moze byc przyczyna tego. Zanim to mi sie zrobilo wczesniej mialem lekkiego dzwona, wjechałem w tył innego auta lewym bokiem, poszla lampa. blotnik i chlodnica od turbiny... przed zderzeniem silnik pracował bardzo dobrze, rowniotko bez zadnych problemow... Poradcie jaka moze byc przyczyna... jezdze audi A4 rocznik 1996 1.9 TDI 90KM pozdrawiam
-
[B5 AFN] Jakie radio do Audi najlepiej kupić?
dzieki
-
[B5 AFN] Jakie radio do Audi najlepiej kupić?
szukałem ale nic nie znalazłem...to dlatego napisałem na forum..
-
[B5 AFN] Jakie radio do Audi najlepiej kupić?
Witaj Mam pytanko, chciałem kupić sobie radyjko do mojej Audiolki w tej chwili mam radio takie Audi BETA CC, tylko nie wiem jakie sobie kupić, może ktoś by mi doradził? a i czy po zmianie radia na inne nie blokuje się, tzn mam na myśli czy trzeba wpisywać jakiś kod... Pozdrawiam
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
Witaj Mam pytanko, chciałem kupić sobie radyjko do mojej Audiolki w tej chwili mam radio takie Audi BETA CC, tylko nie wiem jakie sobie kupić, może ktoś by mi doradził? a i czy po zmianie radia na inne nie blokuje się, tzn mam na myśli czy trzeba wpisywać jakiś kod...
-
Najlepsza gra komputerowa wg Was w jaką graliście
Ja polecam grę piłkę nożna PRO EVOLUTION SOCCER 4 I 6 mozna niezle sobie pograć ...pozdrawiam
-
Nasz klubowiczka OSETTI zmieniła stan cywilny - złóż życzenia :)
Wszystkiego Najlepszego na NOWEJ DRODZE ZYCIA....pozdrawiam
-
[B5 1.9 TDI 90KM ] zuzyty pasek rozrządu po 1600 km..fotki
Hej a jak Twoj warsztat sie nazywa? i gdzie dokładnie w Markach sie znajduje, na jakiej ulicy? dobrze mieć dobrego mechanika ktory zna sie na rzeczy pozdrawiam
KRZYSIEK.B
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta