Treść opublikowana przez Mike_G_A4
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panowie pytanie czy ktoś już miał problem z podporą wału w Q ?? bo prócz rozdartej poduszki rozwaliło mi jeszcze podporę wału i teraz pytanie czy wymieniac całą podporę czy wystarczy tylko sam wkład różnica 200 zł dla wkładu- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A wystawisz mi ?? bo ja mam za mało postów- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Spoko tylko muszę zrobić aukcje, myśle że 2 tys za te koła to nie dużo opony 2008 stan jeszcze spoko.- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Młody wystawiam swoje na allegro, jak się sprzedadzą to robimy wymiane- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dody nie chce tyle silikonu to można w sklepie kupić To zmieniaj lepiej na 20 wtedy i opony mi zostaną. Pomyślimy trochę już mniej kusząca ta propozycja ---------- Post added at 10:55 ---------- Previous post was at 10:54 ---------- dzięki musti wszystko trzeba samemu ustawiać kurde- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Loko już sprawdzam nie powiadomiło mnie ze mam wiadomości ---------- Post added at 08:04 ---------- Previous post was at 07:55 ---------- LOKO zobacz czy jest tu ta część bo nic innego z podszybiem nie widze jak co to napisz mi numer którą część chcesz to podam Ci cenę- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Młody kusząca propozycja i chyba się na nią skusze, teraz tylko muszę LOKO zgwałcić żeby brał odemnie 18 ---------- Post added at 07:10 ---------- Previous post was at 07:09 ---------- Młody ale dajesz mi fele z oponami ??- [B5 AFN] Prośba o ocenę logów
Witam po zmianie przepływomierza auto jedzie super tak jak powinno dzięki za pomoc- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Musti ty po swoim debiucie z kolorem felg to lepiej od lakieru z daleka się trzymaj- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no coż szkoda- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
POdobno jest taki sam jak w a4 http://imageshack.us/photo/my-images/836/p2286114.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/192/p2286113.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/402/p2286112.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/213/p2286111.jpg/- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No to za***iście ja robiłem do A3 ostatnio i też jak dla mnie jest za***iście za 60zł/szt. to jakby co to dogadamy się na przyszłym zlocie bo ja musze swoję opchnąc bo juz mam 3 komplety na lato a tylko 2 auta jakby co mam 16 do A3 w dobrej cenie ale do odnowienia- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No nawet jedzie, jak zrobię to poduszkę to na następnym dostaniesz moją pod nogę to ocenisz jak się ma do twojej, Młody lepiej nie przyjeżdzaj na letnich jak je na biało pomalowałeś !!, a jak są szare to Ci dupsko skopie że nie jeżdżą na mojej audi, ale jakbyś się namyślił to mam nadzieje że mam prawo pierwokupu.- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No jakoś tak z Lokiem się zagadaliśmy prawie do 19 Myślałem że bedzie niezła awantura a tu nic- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Przemo ale musisz przyjechać kabel odebrać- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Niech mi ktoś napisze z godzine przed zlotem gdzie jest bo jutro się do was wybieram ale nie bede miał jak na neta wejść.- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Pod Galerią może jeszcze bo narazie widzicie co się dzieje jeszcze nas sniegiem z zaskoczenia wezmie- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panowie poszukuję tej części zaznaczonej na czerwono, Młody zapytaj czakiego czy by czegoś takiego nie zorganizował to jest do A3 do podłokietnika- [B5 AFN] Prośba o ocenę logów
Super dzięki dziś zobaczymy co da wymiana.- [B5 AFN] Prośba o ocenę logów
Dzięki za sprawdzenie, filtr powietrza jest nowy razem z obudową bo była walnięta, czyli turbo do czyszczenia.- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Klaczek napisz PW ile chcesz za Iphona- [B5 AFN] Prośba o ocenę logów
http://vaglog.rtnet.pl/gorowski_m_74326.html http://vaglog.rtnet.pl/gorowski_m_74327.html http://vaglog.rtnet.pl/gorowski_m_74328.html Wszystkie węzyki podciśnienia wymienione auto do 3 tys jedzie w miare normalnie a potem jest zamuła jak diabli, pytanie czy te logi są zrobione dobrze (pierwszy raz robiłem) i czy coś z nich wynika- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Klaczek gdzie dawałes logi do oceny- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Klaczek daj mi link gdzie dajecie logi do oglądania bo mam już zrobione i jakie grupy tam wsadzić bo mam 03,08,11 od mojego A3 - Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt