Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mike_G_A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mike_G_A4

  1. No masz jak my się z Crisem dogadamy na spocie jak nie bedzie mial emotek ?? może trzeba mu jakieś wycinanki przygotować żeby było jak sie porozumieć
  2. Przemo nie wcinaj się na logi już moje A3 jest umowione no i mam dla Ciebie kabel
  3. no sam się zdziwiłem twierdzą, że są piaskowane i malowane proszkowo ---------- Post added at 12:59 ---------- Previous post was at 12:58 ---------- zobaczymy efekt
  4. Alusy no pewnie nawet przywioze wam jednego na zlota bo mi w sączu odnawiają za 60 zł/szt. mam nadzieje że kolor będzie ładny to jak coś to dam wam namiary, a w galerii to każda ciekawa
  5. LOKO o moim oczku w głowie nie ma szans jeszcze z nia nie skończyłem ale narazie ma przerwe na najbliższy rok jej wystarczy
  6. Siara nadała by się ale 6 biegów a pozatym S-liny są po 130 nowe ---------- Post added at 10:08 ---------- Previous post was at 09:53 ---------- Się też ogarnołem już Bedzie dobrze z tym forum a co z tą godziną spota ?? Młody a ty co fele sprzedajesz ?
  7. Tomasz A4 narazie poszło w odstawkę teraz A3 na tapecie
  8. wollant nie nie mam ale wiem że mam przerwę wiec narazie mam w doopie nowy harmonogram
  9. No dziś moja wizyta staneła pod znakiem zapytania, ale może się uda może o 16 w szkole przerwa to wollant nie bedzie marudził
  10. LOKO przyzwyczaisz się i też będzie, jakby takie było od początku to byś nie narzekał
  11. No to jakby co to umówmy się 30 min wcześniej na spokojnie to zrobić.
  12. Klaczek wez kompa na niedziele ja wpadnę A3 zrobimy jej logi bo chce ustawić silnik przed programem żeby nie miał błędów i chodził jak należy
  13. Nie jest źle byle nie bylo jak na A3 że wszystko od doopy strony mają
  14. Ryba wjedź w dziurę :polew:
  15. a co do tego zawieszenia to okazało się że na lewej stronie mam sprężyne od golfa IV 1.6 benzin i jest ciensza i przez to krzywo stała, i był od razu pretekst do wymiany :>
  16. jakie śruby chcesz M8 czy M10 ?? Mogę Ci 4 kupić :>
  17. Panowie proszę o opinie http://allegro.pl/zawieszenie-sportowe-audi-a3-35mm-mts-od-m-t-i2074364194.html Już kupione do A3 ale może ktoś z was się z tym spotkał, 2 lata gw, ogólnie dość je chwalą na necie
  18. LOKO ten sam i nawet myślałem że stanie w tym samym miejscu, klaczek a gdzie moje A3 coś tak ucioł to zdjęcie
  19. musti z Ciebie to ranny ptaszek jest :> Nie możecie spać w tej wawie czy co ?
  20. wollant ryba klaczek ja i maku wpadł,ochroniarz ten młody dziwnie wyglądający, nie gonią ale alarm zadymienia im się włącza i przez to przychodzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.