Treść opublikowana przez Mike_G_A4
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
zorganizujcie coś we wtorek 03.04 jak jest możliwość to wpadnę do was
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kamil przyjedź, daj ludzią trochę czasu żeby się przyzwyczaić, widzisz, że na zlocie albo jasne albo ciemne kolory musisz wytrzymać ten szok i potem już bedzie dobrze ---------- Post added at 05:57 ---------- Previous post was at 05:56 ---------- Młody ty co wpadniesz czy dalej się kisisz w domu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
weź skasujemy u mnie w A4 bląd samoregulatora od XENONÓW bo jakoś sam nie mam na to czasu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
JA CHE TAKĄ QUATTRO
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panowie jak tam się frekwencja szykuje na jutro ?? Dixon jak ty jesteś z lipnicy to którędy ty jedziesz ?? Jak się wybierasz to może się stykniemy po drodzę i polecimy razem jeszcze może Przemo dołączy w korzennej
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
1000 na grupowym ---------- Post added at 09:36 ---------- Previous post was at 09:35 ---------- LOKO nie działa ten link pisze że niestety brak wyników
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no to po co robiłeś program jak za chwilę po nowych gratach i tak go bedziesz musiał zmieniać, Jarek IC to bardzo dużo, dzięki niemu mam az 60 km wiecej
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kamil ciekawe co Ci wyszło z tego auto po zmianie IC i programie bo chce coś podobnego z moją A3 zrobić, daj znać jak to zbadasz na hamowni
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No to już przy oście ważna byłaby opona na jakiej chcesz jechać np. przy GoodYear Eagle F1 trakcja byłaby wystarczająca do dobrej zabawy nawet z zatrzymanego startu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No jak będziesz w niedziele to przejedziesz się moją A4 to zobaczysz czy jest lepiej, ale pamiętaj że jeszcze mam podporę nie naprawioną
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
LOKO zawsze możesz spróbować, ciekawe nawet czy 190 km z 2.8 da rade 190 km z 1.9 TDI
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Co ty się tak chłopie przejmujesz, stare babcie też muszą ponarzekać wpadnij w niedziele ja przyjadę tym moim potworkiem to możemy się spróbować pod MM
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A LOKO to co wezwanie miał i musiał na ratunek odlecieć ? ---------- Post added at 05:29 ---------- Previous post was at 05:21 ---------- To Bielak był na imprezie ?? A wygląda jakby mu ktoś tą głowe dokleił- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Przywieź to na spota- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
do czego masz te kable ---------- Post added at 11:08 ---------- Previous post was at 11:08 ---------- bajcy ja jeżdże B6 avant już mogę spokojnie powiedzieć że w S-line:decayed: przyjedź na spota w niedziele to zobaczysz- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
maska, dach, klapa, elementy zderzaka tył i przód, listwy na drzwiach i lusterka ---------- Post added at 10:39 ---------- Previous post was at 10:39 ---------- ale to w A3- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No własnie pytam bo miałem przyjemność spotkania się w weekend z B7 na KNS i kolo nieźle za mną dawał ale to był avant, Loko avant jak dla mnie jest zdecydowanie ładniejszy teraz już mogę się swoją pokazać na zlocie lato zapakowane to teraz wygląda z całym osprzętem- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
bajcy a ty masz kombi to B7 ??- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No pewnie to jak na pole campingowe to ja przytacham przyczepę od kumpla Bedzie gdzie bowary schłodzić- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
LOKO jak skończe garaż to zrobimy u mnie zlota na działce- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no czemu nie jestem za- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak najbardziej a kto prowadzi ?? Chyba że poznajemy ze sobą nasze połówki- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No to na przyszły rok mam nadzieje że mi WSB nie pokrzyżuje planów- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
klaczek wiekszego idioty mówiącego o samochodzie to jeszcze nie widziałem no może testosteron w TVN Turbo by wygrał plebiscyt ale ten kolo to może opisywać auta na złomie pozatym nie ma zielonego pojęcia o tym aucie - Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt