Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mike_G_A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mike_G_A4

  1. No dokładnie bo nam skład uszczuplasz
  2. co kur..... znowu Cie nie bedzie ?
  3. Tym się właśnie różni dobry tuner od domownika
  4. No i tak jak mówiłem moment jak tatry, a u mnie płaskowyż jest zrobiony i to jest różnica
  5. kolego różnie od 4 do 12 ---------- Post dopisany at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ---------- no i plus 5 z A3 klubu
  6. Spokojnie coś się wymyśli, kurde już trzecia tablica KLI będzie:naughty:
  7. Jarek to do LOKO było, nicramk w niedziele o 16 pod MM
  8. LOKO przyjedź w niedziele to się dogadamy co i jak , a ty bedziesz bez auta czy znów pijesz
  9. LOKO jak chcesz to ja Cię zawine po drodze ---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:40 ---------- A co do tego co i jak to pogadamy w niedziele może się już pod media w końcu uda
  10. a na 6 z golfa nici bo nie bedzie za cholere papierów wiec zostaje audi
  11. No po wczorajszej rozmowie to już chyba po sprzedaży autka ;( Żona mi bunt przeprowadza
  12. Daje z samochodem a po co mi one
  13. JAreczku bedzie wpier.... za tego naciąganego S-line
  14. musi isc tak jak stoi bo starych elementów sie pozbyłem
  15. podpora już się robi nie bedę sprzedawał niesprawnego auta, a co do ceny to tak w okolicy 33
  16. no właśnie, poczekam wystawie zobaczymy co będzie
  17. NO ja się będę wybierał, tylko czekam aż kumpel papiery od golfa zrobi bo zgubił osioł ---------- Post dopisany at 09:12 ---------- Poprzedni post napisany at 09:12 ---------- żadnych chętnych na moje AUDI ??
  18. jarek ja po nim mialem blyskawice ale sprzeglo jego programu nie wytzymalo i to juz na pewno mnie wyleczylo do robienia takich rzeczy po stodolach moment bedziesz mial jak tatry

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.