Treść opublikowana przez Mike_G_A4
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
spoko mam na to ściągacz
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Co do wycieraczek to ja chyba będę potrzebował ale cały mechanizm bo coś mi się zacinają i nie chcą działać nie wiem czy nawet silniczek nie bedzie do wymiany
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
jakby co kumpel ma golfa I cabrio 91r. wersja KARMAN, a o nowszym to nie słyszałem
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
LOKO widzialem i spoko NO KOMENT nie ma sobie na czym już używać
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ryba jakby co to ja mam klimatronik na handel
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
No właśnie czaki widze że ty też już się poddajesz, ale jakby co to ja się mogę pokazać jak coś bedziecie spocić l
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ty nie obiecuj bo znowu będzie jak zawsze !! a co do wody to ja odpadam mam do 16 zajecia i zanim gdziekolwiek dojade to dla mnie bez sensu jeżeli o mnie chodzi to jade pod MM.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
No teraz to już czaje kto to mi machał, nie zaskoczyłem w ogóle, że to ty songo a to gdzie tam mykasz, że tak się co chwila widzimy ? bo ja do Bogumiłowic i tak prawie codziennie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Crisu kukasz jak szpak w piz...e, coś taki zastraszony
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panowie szukam wyświetlacza do zestawu glośnomówiącego Nokia CK-15W bo dziś podaczas montażu mój pierworodny postanowił się na nim uwiesić i spsuł mi wyswietlacz poszła matryca, jakby ktoś coś słyszał lub wiedział proszę o wiadomość.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Będę A3 akurat
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
JArek mnie to kosztowało 700 zł z własnym montażem koleś z kolbuszowej koło rzeszowa to sprzedaje całe zestawy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
LOKO jakbym miał benzynę to bym zainwestował w cały tłumik bo z tego da się dźwięk jakiś zrobić, a mam diesla i nie bede się wygłupiał z tłumikami bo traktora nie chce zrobić wiec same końcówki mi wystarczą i to mnie tłumaczy bardziej niż Ciebie dawaj linka do aukcji gdzie to kupiłeś
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
LOKO daj mi namiary na te końcówki co ty kupiłeś bo chce coś podobnego do A3
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ty a może zrobimy zlot u Ciebie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
NO tak przepraszam WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Stary koniu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
LOKO nawet ku...a nie zartuj, znowu Cie nie będzie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Modu ciąg dalszy, okleić dach to nie taka prosta sprawa ale już mam na to sposób tylko mój bedzie do poprawy bo przód trochę kicha ale z tyłu już wyszło OK <br /><br /> ---------- Post dopisany at 08:31 ---------- Poprzedni post napisany at 07:26 ---------- Postępy na budowie <br /><br />
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Normalnie HARAKIRI by było, druga HIROSZIMA !!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no zobaczymy, ale wiesz że to bedzie kosztowało !! ---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ---------- Siara no narazie wszystko się wykorzystuje ale jak cos bede miał to Ci napewno przywioze
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Carbon mi pasuje i mam gdzieś że jest oklepany i tak u mnie takiego auta nie ma, a folie jak chcecie to dam wam link do aukcji folia jest spoko moze to nie 3M ale tez ma kanaliki powietrzne i dobrze się klei, narazie na niedziele bedzie maska i dach a potem sukcesywnie będę leciał całość.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dokładnie o a3 już maska jest jutro się za dach zabieram, i tak po troszku będę ją oklejał.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Pany co sądzicie o całym autku w folii w carbonie ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
kupiłem do swojej ale sie okazało że nie bardzo rozklęję to co mam teraz bo przywalone na kleju do szyb i niestety muszę się pozbyć a szkoda bo ORI S-line był
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mam do opchnięcia taki zestawik koszta na PW