Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mike_G_A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mike_G_A4

  1. No to fajnie ze trafiłem na ciekawe aukcje, a co do ceny to specjalnie to zrobiłem, a tak pozatym LOKO nie każde auto za 5 zł kupisz
  2. ALKOHOLIK masz jak się tak stęskniłeś
  3. Przemo na nas możesz liczyć Crisu wstrzymaj się z tym poliftem, najpierw to namów kogoś niech Ci pożyczy klimatronik i sprawdz czy Ci działa bo ja się jak narazie na tym w a3 zaciołem i jest nielada problem klimatronik nie pasi ot tak sobie tam pier... w kablach jest masa i nie wiem co jeszcze z tego wyniknie
  4. Of course !! ---------- Post dopisany at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ---------- ---------- Post dopisany at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ---------- ---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ---------- ---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:51 ---------- ---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:51 ---------- Tylko te dwa modele mnie interesują ---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:52 ---------- Tylko te dwa modele mnie interesują
  5. I tak jakos NIE !! RS6 jeden albo drugi wzór
  6. Wollant bede A3 wiec możesz sobie przymierzyć
  7. tym audi ze zdjęcia wujek jezdzi ?? bo kojarze to auto
  8. o widzisz no własnie w komentach pod jakims artykułem przeczytałem w komentach
  9. ty to nie wiedziałem daj linka gdzie to jest
  10. 3 a to cos nowego wczoraj jeszcze było 2
  11. Jak będzie taka pogoda jak jest nadal to ja odpadam nie bede jechał żeby zmoknąć
  12. bedzie to jest to ---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ---------- biore, ile chcesz ?? ---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ---------- biore, ile chcesz ??
  13. Jarek przyślij mi jakieś zdjęcie tej ramki bo może akurat mi spasuje
  14. sopoko mam nawet schematy ale nie mam czasu nawet do tego siąść a tak pozatematem szukam ramki do radia bo tamta nie pasuje a wiem że od B6 pasi bo to takie samo radio concert tm przychodzi
  15. w gorlicach Jarku,mam pewnien problem z klimatronikiem do a3 bo już mam polifta w środku i nie wiem co i jak z klimatronikiem nie mogę sie doszukać żadnych informacji czy jest on sterowany z CAN bo jak tak to kicha bo moja A3 CAN nie ma chyba podobnie bedzie w A4 b5 przed i polifcie
  16. No to dawaj go i odwozimy bo ja chyba z klimatronikiem tez do A3 się poddam bo coś to ciężki temat z tego co widze na A3 jeszcze sie tego nikt nie podjoł ---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ---------- chociaż w sumie za 20 drożej na allegro sprzedasz
  17. Coś mi się zdaje, że będzie kupa z wycieczki:facepalm:
  18. Się wybieram.... w sumie od 13 bede się już po sączu pelętał
  19. Nie śmiej się z LOKO bo twój to jak skuter ma pojemność, a u mnie to chyba ilość zaworów jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.