Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mike_G_A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mike_G_A4

  1. Crisu ty to mi to radio przywieziesz kiedyś w końcu ? LOKO ty jak jest spot to sie tak nie wypytujesz a jak padło grill piwko to pierwszy, Siara mam tasme zbedna z a3 bo Jarek mi mówił że coś Ci nie domaga ta co kupiłes to przywiozę Ci ja w niedziele.
  2. spotujecie coś w tym Tarnowie bo bym wpadł do was bo siedze na nowym świecie cały tydzień i nic sie nie dzieje
  3. Nowy modzik na A3 <br /><br />
  4. slepy ale pomyśl jakie zainteresowanie byś wprowadził wjechałbyś w stylu absence style
  5. slepy ty nie słodź tutaj, tylko tłumacz się czemu Cię w sobote nie było
  6. Siara wklej to zdjęcie tutaj bo za***iste jest LongA4
  7. takie to bym do A3 zapodał, popatrz Łukasz na vag inwazje na ostatnią stronę na dole jakie siara przeróbki wizualne robi
  8. f*ck Crisu miałes się przypomnieć, zapomniałem zapytać a co z tym twoim klimatronikiem działa Ci bo jak co to mam z A3 do opchnięcia
  9. Czekaj czekaj homonto i Tobie założą
  10. Loko jak za 20 zł to jest OK:naughty:
  11. ALKOHOLIKU czemu Cię wczoraj nie było ?
  12. No własnie akurat mam jedne zajęcia od 16 do 18;15
  13. ja bede ale dopiero jak cos to po 18 wczesniej nie ma szans no chyba że mi się coś odwidzi
  14. Nie akurat o tej godzinie to byłem na drugiej stronie Sącza
  15. LOKO no właśnie apropo Ciebie to było
  16. A co ty myślisz Bartek że sam jesteś z takimi problemami tu wszyscy tak mają - Niedziela albo KAC albo żona ale i tak jakoś się nam te spoty układają
  17. Pchnąc ze skarpy - tylko po to bym to coś kupił
  18. no to tak jak chcesz za 20 zł tunnigować auto to trzeba ściemę robić
  19. końcówką dźwieku nie zrobisz zakładaj od rs4 cały układ i u Ciebie to zrobi robotę
  20. Loko ja u sibie mam założone 90mm
  21. Cisza alw obserwuja ostro, LOKO nie mam etki narazie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.